adcov.com

Jak obliczyć skuteczność interwencji

Jak obliczyć skuteczność interwencji


To nie jest trudne do obliczenia skuteczności interwencji po interwencji już nastąpiło - Twój zmartwiony przyjaciel lub członek rodziny albo rehabilituje lub nawroty. Można również obliczyć skuteczność interwencji, podczas gdy przechodzisz z nim. Najbardziej skuteczne interwencje postępować w podobny sposób, niezależnie od tego, co jest do interwencji (czyli nadużywanie substancji lub inna forma uzależnienia) i jaki jest jego wynik jest. Będziesz miał większe obliczony stopień sukcesu, wykonując kilka ważnych kroków, przedstawionych przez specjalistów interwencyjnych i planowanie z dużym wyprzedzeniem.

Instrukcje

1 Porozmawiaj z interwencjonizmu o charakterze i skali problemu przed planowaniem interwencji. Pomoże to zapewnić Państwu odpowiednie podejście do konkretnych okoliczności. Na przykład interwencja na młodej kobiety z problemem nadużywania alkoholu może różnić się od interwencji dla mężczyzny w średnim wieku z uzależnienia od środków przeciwbólowych. Odwiedź Stowarzyszenie Specjalistów interwencyjne stronie znaleźć renomowanego interwencjonizmu. Poszukaj kogoś z pozytywnych ocen, które specjalizuje się również w interwencji ze szczególnym destrukcyjnych zachowań rodzina walczy.

2 Kontakt z tych, którzy powinni być obecni przy interwencji, zwykle bliskich przyjaciół i członków rodziny. Wyjaśnić naturę problemu do nich i poprosić o przygotowanie sprawozdania dla użytku podczas interwencji. Sprawozdania muszą zawierać szczegółowe informacje, jak uzależnienie wpłynęło na ich życie i zalecenia, które uzależniony szukać pomocy.

3 Napisz oświadczenie o tym, jak uzależnienie wpłynęło na twoje życie. Pozostaje pozytywny w piśmie i powstrzymuje się od wyroku. Zbyt agresywne i oskarżycielski postawa może powodować ukochanej opuścić zanim zakończy interwencja.

4 Wybierz centrum rehabilitacji, które odpowiada potrzebom Twojej ukochanej. Na przykład, niektóre ośrodki specjalizują się w nadużywanie alkoholu, podczas gdy inni mogą specjalizować się w inne formy destrukcyjne lub uzależnieniu. Ośrodki rehabilitacyjne religijnych (czyli chrześcijańskie ośrodki rehabilitacyjne) i ośrodki luksusowe są również dostępne. Dostarczyć do centrum z dnia interwencji, więc wie, kiedy się spodziewać Twojego członka rodziny lub przyjaciela.

5 Wybierz dzień, w którym każdy, kto musi być zaangażowana może być dla interwencji. Idealnie, jeśli specjalista interwencji skieruje interwencję.

6 Bądź firma o swoje zobowiązanie do szukania pomocy dla uzależnionych po zakończeniu interwencji. W przeciwnym razie, aby trzymać się konsekwencji, jeśli twój ukochany nie zgłaszają się na leczenie znacznie zmniejsza obliczony wskaźnik skuteczności interwencji.