adcov.com

Jak obliczyć Fertile Czas

Jak obliczyć Fertile Czas


Kobiecy jajnik uwalnia jajko około 14 dni przed rozpoczęciem każdego okresu miesiączkowego w procesie zwanym owulacją. Między okresami, jest okres, w którym płodne kobiety mogą być bardziej narażone na ciążę. Jeśli masz regularne cykle, które zazwyczaj trwają od 28 do 32 dni, można obliczyć w przybliżeniu, kiedy występuje twój płodny czas. Kobiety, które mają nieregularne miesiączki mogą korzystać z zestawu testowego w Domu zamiast. Ponieważ te obliczenia nie są nieomylni, ich używać, aby pomóc począć dziecko, ale nie jako skuteczny środek kontroli urodzeń.

Instrukcje

1 Zanotuj datę, która rozpoczyna się Twój czas. To jest pierwszy dzień miesięcznego cyklu.

2 Hrabia przodu 11 dni i zapisać tę datę. Zwykle jest to pierwszy dzień owulacji.

3 Hrabia przodu do 21 dnia od pierwszego dnia cyklu. Zwykle jest to ostatni dzień owulacji wielu kobiet. Dni od 11 do 21 są "faza płodna" z cyklu.

4 Staraj się mieć stosunek między dni siedmiu i 20 cyklu, jeśli starają się począć dziecko. Seks tuż przed twój okres płodny może zwiększyć swoje szanse na ciążę, ponieważ plemniki żyje średnio trzy do pięciu dni wewnątrz ciała, podczas gdy twoi Release jajka mogą stać się zapłodnione przez 12 do 24 godzin.

5 predykcyjną pomocą testu w domu owulacji obliczyć płodne czas, jeśli masz nieregularne okresy. Ten test ocenia moczu w celu wykrycia przepięcia w pewnym hormonu, który wskazuje, czy będzie owulacja niebawem. Badania moczu przez kilka dni na całym czasie, kiedy uważa, że ​​może owulacja, lub 11 dni od pierwszego dnia miesiączki. Różnych marek zestawów testów zapewni różne instrukcje interpretacji wyników kija badanie moczu.

Wskazówki

  • Nie trzeba uprawiać seks każdego dnia, aby zajść w ciążę. Angażowanie się w stosunku co drugi dzień lub co trzeci dzień dostarczy Państwu samych szans.