adcov.com

Jak obliczyć ciała Otyłość Utracony

Jak obliczyć ciała Otyłość Utracony


Obliczania tkanki tłuszczowej stracił może dać wam impuls, że trzeba się zbliżyć do celu odchudzania. Obliczania tkanki tłuszczowej jest dobry sposób na oszacowanie swoich danych biometrycznych. Można łatwo monitorować swoje postępy i zobaczyć trendy na tydzień. Istnieje wiele metod dokonywania tego obliczenia, w tym z wykorzystaniem wagi, suwmiarki lub po prostu za pomocą formuły. Można obliczyć tkanki tłuszczowej za pomocą określonego wzoru i uzyskać dokładny odczyt, jak w przypadku każdego innego sposobu.

Instrukcje

1 Zdejmij buty i krok na skali. Stać, aż masa jest wyświetlana na wyświetlaczu. Napisz swój ciężar na kartce papieru.

2 Umieścić taśmę mierniczą wokół talii, gdzie znajduje się pępek. Upewnij się, że środek taśmy nie jest napięty, ale dobrze dopasowany. Zapisz pomiar.

3 Pomnóż swoją wagę przez 1,082, następnie dodać swój wynik do 94,42. Weź swój obwód w pasie i pomnożyć przez 4,15, a następnie odjąć wynik od wyniku z kroku 2. To jest twój Lean Body Weight.

4 Odejmij wagę od chudej masy ciała (wynik z kroku 3). Wynik należy pomnożyć przez 100, a następnie podzielić odpowiedź od masy, aby uzyskać procent tkanki tłuszczowej stracił.