adcov.com

Jak nosić pończochy Pomocy

Pończochy wsparcia są przepisywane przez lekarzy do warunków, które wpływają na nogi i stopy, takie jak żylaki, obrzęk i obrzęk limfatyczny, według Pomoc węża Store (Ref. 1.) pończochy wsparcia są wykonane z elastycznego materiału, który ściska nogi. Przewężenie pozwala obniżyć wielkość naprężenia w naczyniach krwionośnych. Pończochy wsparcia powinny być noszone tylko w określonych godzinach.

Instrukcje

1 Połóż pończochy wsparcia na pierwszą rzeczą, w godzinach porannych, zanim wstaniesz z łóżka. (Res. 1.) To kiedy najmniej ilość krwi będzie w twoich żyłach. Ponieważ zostały leżącej, nogi będą mniej opuchnięte.

2 Wyciągnij pończochy wsparcia równomiernie jak wyciągnąć je. Umożliwi to pończochy działał poprawnie. Będzie to również zapobiec marszczeniu. Dopasuj wąż wsparcia przez cały dzień, wygładzając wszelkie zmarszczki.

3 Noś pończochy wsparcia przez cały dzień, chyba że lekarz zaleci inaczej. Można nawet nosić pończochy wsparcia podczas ćwiczeń. Jednak muszą być usunięte przed pływania, jak chlor zrujnuje elastyczna. Kąpać się po kąpieli.

4 Wymienić pończochy wsparcia co cztery do sześciu miesięcy. To jest, gdy sprężyste zaczyna zużyciu. Dowiesz się, kiedy nadszedł czas, aby wymienić pończochy, ponieważ będą one łatwiejsze do zakładania.

Wskazówki

  • Przy zakupie pończochy wsparcia, dostać dwie pary, tak, że będziesz miał parę do noszenia, podczas gdy druga jest w praniu.
  • Nie wkładaj balsamu na nogi przed nosić pończochy wsparcia. (Res. 2.) Zastosuj balsam w nocy, po przyjęciu ich.