adcov.com

Jak naturalnie leczyć zapalenie pochwy w czasie ciąży bakteryjny

Jak naturalnie leczyć zapalenie pochwy w czasie ciąży bakteryjny


W pochwie znajdują się dobre i złe bakterie. Zazwyczaj dobre bakterie (bakterie kwasu mlekowego) dominują i zachować złe z przejęciem. Od czasu do czasu, złe bakterie wyprzedza bakteryjne zapalenie pochwy dobre i rozwija. To może zdarzyć się często w czasie ciąży. Prąd dla polega leczenie antybiotykiem schematu, które zostały uznane za bezpieczne w badaniach klinicznych, zgodnie z American Academy of Family Physicians. Chociaż nie zawsze jest lekarstwem, bakteryjne zapalenie pochwy objawy mogą być traktowane w sposób naturalny z następujących metod.

Instrukcje

1 Jedz 8 uncji zwykłego jogurtu dziennie. Jogurt pomaga bakterii kontrolnych w organizmie, w tym w pochwie. Upewnij się, że jogurt zawiera "acidophilus" lub "żywych kultur", aby być skuteczne. Unikać jogurty wysokie w dodatku cukrów, jak cukier może pogorszyć wzrost drożdży.

2 Gotowanie czysty sok żurawinowy często w ciągu dnia. Świeże żurawiny mają właściwości antybiotyczne i infekcji pomóc w walce. Spójrz na 100% sok z żurawiny bez dodatku cukru.

3 Strome torebkę w gorącej wodzie przez pięć minut. Następnie umieścić go w zamrażarce, aby szybko ochłodzić. Kiedy jest zimno, umieścić go na zewnętrznych narządach płciowych w celu łagodzenia świądu związanego z bakteryjnym zakażeniem pochwy.

4 Weź dodatek Lactobacillus codziennie. Jest dobre bakterie Lactobacillus, które pomaga regulować złych bakterii w naszym ciele. Dodatki te są dostępne w większości aptek, narkotyków i domów towarowych.

5 sterylne gaziki namoczyć w wodzie z lodem. Ukręcić klocki na zewnątrz i umieścić je na zewnętrznym obszarze narządów płciowych. To łagodzi ból, swędzenie i dyskomfort, że pochodzi z bakteryjnego zakażenia pochwy.

6 Weź prenatalnych witamin i jeść zdrową żywność, aby zachować witaminy i składniki mineralne organizmu w linii. Unikaj żywności, które są bogate w cukier, takie jak przetworzonej żywności i alkoholu, ponieważ może to spowodować wybuch lub zakażenia bakteryjnego zakażenia pochwy.

7 Unikaj ciasnych bieliznę i bieliznę dokładnie umyć wszystkie w gorącej wodzie. Luźniejsze bielizna pomogą zapobiec infekcji z uruchomieniem. I upewniając się, że bielizna jest wolne od bakterii, zapobiega jego rozprzestrzenianiu.

Wskazówki

  • Omówienia wszystkich powyższych środków z ginekologiem, jeśli jesteś w ciąży. Bakteryjne zapalenie pochwy w czasie ciąży powinno być ściśle monitorowane, tak aby nie spowodować przedwczesnego porodu.
  • Nigdy zaniechania antybiotyk bez konsultacji z lekarzem pierwszego.