adcov.com

Jak naturalnie leczyć zablokowanych jajowodów

Jak naturalnie leczyć zablokowanych jajowodów


Jajowody, nazwany po 16 wieku włoski anatom, Gabriele Falloppio, jest częścią układu rozrodczego samic wszystkich ssaków, w tym ludzi. Jajowody są odpowiedzialne za przenoszenie jaj z jajników do macicy, w którym może być zapładniane przez plemnik. Jeżeli jajowody zostaną zablokowane, natomiast jaja nie można przesyłać do macicy, a więc nie mogą być zapłodnione. Jest to jeden z najbardziej powszechnych rodzajów bezpłodności. Na szczęście, istnieje szereg sposobów do leczenia zablokowanych jajowodów naturalny.

Instrukcje

1 Użyj douche przeciwzapalne i antyseptyczne. Często jajowodów zostać oczywiście blokowany przez zakażenie lub zmiany w tym regionie. Urazy takie jak ta są zazwyczaj nieszkodliwe, a self-sprostowanie, ale mogą jednak pęcznieć i zablokować jajowodów. Korzystanie antyseptyczny olejek na brzuchu może złagodzić obrzęk i naprawić wszelkie infekcje, które są zamknięcia jajowodów. Antybiotyków lub uzupełnienie diety z minerałów takich jak cynk i magnez może poprawić system odpornościowy, a tym samym pomagają zmniejszyć obrzęk i zakażenie jajowodów.

2 Spróbuj olej rycynowy reżim terapii. Olej rycynowy jest bardzo skuteczna do przenoszenia naturalnie wiele niepłodności u kobiet jak zablokowanych jajowodów, PCOS, endometrioza, mięśniaki, torbiele jajnika, i bolesne i nieregularnych cykli menstruacyjnych. Olej rycynowy jest w opakowaniach po nasączonych w samym oleju. Ten materiał jest umieszczany na skórze brzucha kobiety i ciepła nanosi się na nią w postaci ogrzewanej podkładce lub butelki z gorącą wodą. Promuje dobre krążenie i gojenie się tkanek wewnątrz ciała.

3 Rozpocznij cykl fizyczny terapia. Czasami zakażenie lub uszkodzenie w jajowodów może być tak poważne, że interwencja zawodowa może być konieczne. Szukając masażysty lub w pomocy fizjoterapeuty może być idealne, to nie zawsze jest możliwe. Mimo to, nie jest to technika stosowana przez masażystów używanych Technika Wurn nazywa. Technika ta polega na zastosowaniu delikatnego masowania oraz ciśnienie powyżej macicy i około jajników. O masaż partnera to obszar raz dziennie przez godzinę w ciągu dwóch tygodni powinna pomóc otworzyć jajowodów. Kilka czasopisma medyczne, w tym Medscape Medycyny Ogólnej, znalazłem tę technikę, aby być skuteczne w otwieraniu zablokowanych jajowodów.

Wskazówki

  • Skonsultować się z lekarzem zdrowia holistycznego Więcej informacji, jak naturalnie odblokować jajowodów.
  • Nie należy przyjmować preparatów ziołowych lub naturalnych w czasie ciąży, chyba że z zaleceniami lekarza zdrowia.