adcov.com

Jak naturalnie leczyć siniaki

Stłuczenia powstają, gdy naczynia krwionośne w pobliżu skórze złapany skutek uderzenia pewnego rodzaju. Siniaki nie może być tylko bolesne, ale może być również bardzo brzydki, jeśli masz siniaka lub stłuczenia, w bardzo widocznych części ciała. Naturalne środki szybko usunąć siniaki i pozwoli na szybsze i uzdrowić złagodzić ból zasinienie w szybki sposób. Podczas ekstremalnych siniaki mogą być objawem poważniejszego stanu, te naturalne środki pomogą wspólnych siniaki, że wielu z was doświadczyć.

Instrukcje

1 Wymieszać jedną łyżkę pieprzu cayenne z pięcioma łyżkami wazeliny w garnku do gotowania. Umieść ten garnek na kuchence i ciepła, aż wazelina stopniał. Po Wazelina stopniał, i ma wygodne w dotyku, zastosowanie obfitą ilość tego roztworu bezpośrednio na siniaka. Zastosowanie tej mieszaniny do siniaka codziennie aż siniak zniknął.

2 Połącz jedną filiżankę wody z trzema łyżkami korzenia confrey. Zagotuj wodę, a następnie pokrycie, pozwalając tej mieszaniny do stromy przez dziesięć minut. Pierwiastek confrey opróżnić z wody i zanurzyć miękką szmatkę do herbaty. Po szmata jest zalane, umieścić bezpośrednio na siniak, aby pomóc złagodzić ból i wszelkie przebarwienia, który jest skojarzony z siniak.

3 Zagotować jeden kubek świeżej kapusty na swoim piecu, aż kapusta jest miękka i wiotka. Gdy kapusta jest przyjemne w dotyku, wziąć kilka liści i umieścić go bezpośrednio na siniaka. Pozwól kapusta odpocząć na siniaka na pięć do dziesięciu minut. Powtórz ten proces codziennie, aż siniak zniknął.

4 Crush cztery łyżki natki pietruszki i umieścić w misce. Miękką szmatką, delikatnie zwilżyć siniaka wodą, a następnie nałożyć warstwę rozdrobnionej pietruszki bezpośrednio na siniaka. Przed zmyciu Niech resztę pietruszki na Twoim siniak na dziesięć minut. Wykonaj tę czynność dwukrotnie dzień, aż siniak zniknął.

5 Uruchom wanna z ciepłą wodą i umieścić trzy łyżki oczaru wirginijskiego do wody. Mieszać przez kilka minut herb z Twojej strony, a następnie moczyć w kąpieli przez piętnaście minut. Witch Hazel posiada właściwości przeciwzapalne, które pomogą uzdrowić siniaki szybko.

Wskazówki:

  • Chroń siniaka od trafienia lub wpadł do utrzymania go z coraz gorzej.
  • Jeśli siniak pogłębia kolor, czy jest bardzo bolesne, należy natychmiast udać się do lekarza.