adcov.com

Jak naturalnie leczyć się Hornet Sting

Jak naturalnie leczyć się Hornet Sting


Użądlenia Hornet są bardzo, bardzo bolesne. Jak tylko są ukąszony przez Hornet czerwony ściągacz opracuje i pulsujący ból zacznie. Przed podjęciem próby leczenia żądło Hornet mieć pewność, że są bezpieczne od Hornet i gniazda. Hornet będzie żądło wiele razy i jeśli zabić Hornet ich Hornet przyjaciół z powrotem w gnieździe przyjdzie po Ciebie. Kiedy szerszeń ginie uwalnia zapach i inne Hornets przyjdzie do zbadania. Jeśli jesteś uczulony na użądlenia szerszeń szukać pomocy medycznej w nagłych wypadkach.

Instrukcje

1 Usuń żądło, jeśli istnieje. Użyj tępy brzeg do skrobania żądło się, nie ściskać witryny Stinger tylko w przypadku, Stinger jest nadal na miejscu będzie zwolnić więcej Hornet jad.

2 Umieść kawałek surowego, schłodzone cebuli na miejscu użądlenia. Cebula pomoże zmniejszyć obrzęk i złagodzić ból.

3 Mix sody i soku ananasowego, aby ciasto. Zastosuj pastę do użądlenia, aby złagodzić ból.

4 Zastosuj mokry tytoń do żądło. Tytoń z cygar, papierosów lub chaw może być używany. Nie stosować mentol, będzie palić. Zastosuj mokrego tytoniu przez 10 do 15 minut, aby złagodzić ból.

5 Użyj leczniczy klasy węgiel. Dodać pasty węgiel i wodę. Zastosuj się do użądlenia. Węgiel leczniczy klasy można kupić w sklepach ze zdrową żywnością i aptekach.

6 Zastosuj tłuczone seler do żądło. Pomoże to zmniejszyć ból od użądlenia Hornet.