adcov.com

Jak naturalnie leczyć brodawki podeszwowe

Podeszwowe brodawki pojawiają się na podeszwach stóp. Podeszwowa dolną powierzchnią stopy. Brodawki są zaraźliwe narośla skórne wywołane przez wirusa brodawczaka ludzkiego. HPV jest wspólne zakażenie nie tylko powoduje różnorodne brodawek, ale również związana z kilku rodzajów nowotworów. Brodawki podeszwowe zazwyczaj pojawiają się na pięcie i piłki stopy. Brodawki uzdrawiać tam własny, ale brodawki podeszwowe powinny być traktowane. Te brodawki są na punkty nacisku stopy, więc chodzenie może być bolesne. Chociaż nie ma lekarstwa na brodawki, istnieje kilka naturalnych środków do leczenia objawów.

Instrukcje

1 Trzymaj stopy suche. Strona eMedicine Zdrowia proponuje utrzymanie stopy suche. Brodawki podeszwowe rozwijać w obszarach wilgotnych, tak ważne jest, aby utrzymać suche stopy. Noś bawełniane skarpety więc pot może wyparować łatwiej. Zmień swoje skarpetki dwa razy dziennie w razie potrzeby także dodać proszek do skarpetek do pochłaniania potu. Skrobia kukurydziana i sody są dwa produkty, aby spróbować.

2 Użyj łagodne kwasy. Jednym ze sposobów, aby usunąć brodawki podeszwowe jest złuszczają górnych warstw brodawki, aż wszystkie są zużyte. Kilka dobrych naturalnych lekarstw jest sok z cytryny, sok z limonki, ocet lub ocet jabłkowy cydr. Cytryny i limonki zawiera kwas cytrynowy i octy mają kwas ascetyczne. Zastosuj jedną z tych kwasów do brodawki podeszwowe co najmniej dwa razy dziennie. Te naturalne kwasy złuszczają brodawki w czasie.

3 Użyj sok czosnku. Weź ząbek świeżego czosnku i wycisnąć sok. Następnie zastosować go do brodawki. Jest to popularny środek ludowej do wielu rodzajów brodawek. Czosnek Uważa się, że działanie przeciwwirusowe.

4 Użyj olejki eteryczne. Istnieje kilka olejki eteryczne, które są zalecane przez zielarzy do leczenia brodawek. Cytryna olej balsam zmiękcza nie tylko brodawkę, ale jego kwas cytrynowy sloughs się twardą powłokę skóry. Brzoza olej ziołowy, który zawiera kwas betulinowy. Zastosuj jedną z tych olejów do brodawki podeszwowej dwa razy dziennie. W czasie pokrycie blatu będzie zużyć aż brodawka zniknie.

5 Stosowanie witaminy A do brodawek. Witamina A jest przeciwutleniaczem, który jest sprawdzony w badaniach klinicznych, aby pomóc w naprawy i odnowy skóry. Otworzyć kapsułkę witaminy A i zastosować zawartość do brodawki podeszwowe raz lub dwa razy dziennie.

6 Użyj hipertermii leczenia. Moczenie stóp w gorącej wodzie przez 90 minut każdego dnia jest również opcja. Według eMedicine Health, sposób ten może trwać kilka miesięcy usunięcie brodawki.