adcov.com

Jak naturalnie leczyć bezdech senny

Jak naturalnie leczyć bezdech senny


Bezdech senny oznacza przerwy w oddychaniu człowieka podczas ich snu. Jest to zwykle spowodowane gdy tkanka w tylnej części gardła zamyka się, powodując zatrzymanie osoby oddychanie. To może zdarzyć się wiele razy w nocy. Nieleczony bezdech senny może prowadzić do poważniejszych problemów, ale istnieje kilka naturalnych sposobów leczenia go przed włączeniem do bardziej drastycznych środków. W każdym razie, zobaczyć się z lekarzem, jeśli uważasz, że możesz cierpieć z tego potencjalnie zagrażające życiu choroby.

Instrukcje

1 Zmień pozycję do spania. Leżąc na plecach zwykle powodują więcej problemów, niż spanie na brzuchu lub, najlepiej, na swojej stronie.

2 Podnieś głowę podczas snu. Użyj poduszki lub klin łóżko, aby zmniejszyć prawdopodobieństwo, że twoje drogi oddechowe zostanie zamknięty z powodu grawitacji.

3 Wyjdź z picia alkoholu, palenia i nasenne. Nawyki te są znane jako czynniki przyczyniające się bezdech senny, a ich usunięcie nie zaobserwowano korzystne. Bez tych substancji, mięśnie są w stanie lepiej zrelaksować, osiedlania się i zamyka się prawidłowo.

4 Schudnąć, jeśli masz nadwagę. Utrata masy ciała jest znany leczyć bezdech senny, w niektórych przypadkach, ze względu na zmiany fizyczne, które mogą doprowadzić do dróg oddechowych nie jest już fizycznie zablokowane podczas leżenia.

5 Ćwicz regularnie. Regularne ćwiczenia nie tylko może pomóc złagodzić bezdechu sennego, ale może również pomóc w poprawie jakości snu i zdrowia w ogóle.

Wskazówki:

  • Bez względu na sytuację, to naprawdę trudno pomylić z utrzymaniem idealnej wagi, regularne ćwiczenia i odżywianie się.
  • Leki mogą być głównym czynnikiem przyczyniającym się do bezdechu, ale zaprzestanie receptę leki tylko pod nadzorem lekarskim.
  • Leki obkurczające naczynia mogą być pomocne, ale powinny być podejmowane tylko przez ograniczony czas.