adcov.com

Jak Naturalnie Cure paznokieć grzybPaznokieć grzyba jest również określana jako grzybicę paznokci i jest częstym schorzeniem, które mogą prowadzić do uszkodzonych i niepożądanej paznokci. Istnieje kilka naturalnych środków, które mogą zapobiegać i leczyć paznokieć grzyb. Jeśli jedno lekarstwo nie działa, spróbuj innego, dopóki nie są pozbyć się tego stanu.

Instrukcje

1 Sody jest cudownym lekiem na wiele warunków zdrowotnych i powinny być przechowywane w każdym apteczce. Dodać pastę z letnią wodą i wytrzeć na dotkniętych paznokci co najmniej raz dziennie. Następnie spłukać i dokładnie osuszyć.

2 Zawsze nosić 100% bawełny lub skarpetki sportowe skarpetki, które są bardzo skuteczne w wilgoci do odprowadzania wody. Przechowywać ekstra czyste skarpetki z tobą, jeśli pocenie się stóp jest problemem.

3 Użyj antybakteryjne proszki i deoderants stóp. W razie potrzeby zmień często buty.

4 Unikaj ostrych przypraw, które zwiększają wydzielanie potu.

5 Należy unikać stosowania paznokci, który jest przejrzeć, może przyciemnić nailbed i sprawiają, że bardziej podatne na grzyby.

6 W razie potrzeby udać się do lekarza o receptę na leki, które mogą pomóc w wyeliminowaniu tego grzyba.

7 Jest nowy laser na rynku o nazwie PinPointe Footlaser przez PathoLase. Selektywnie naświetlać grzyby, pozostawiając paznokci i otaczającej tkanki nienaruszone. Tylko wybierz chorób stóp są obecnie w stanie zaoferować tego leczenia.