adcov.com

Jak naturalnie Cienki

Jak naturalnie Cienki


"Naturalnie cienki" to mój Jak zarezerwować dla każdego. To pokazuje, jak pozbyć się ciężkich nawyków, objąć cienkie myśli i cieszyć spełniających posiłki, przekąski i napoje bez winy. Poniżej jest spojrzenie na naturalnie cienkich zasad.

Instrukcje

1 Twoja dieta jest konto bankowe. To najważniejsza zasada jest wiodącą zasadą programu Naturalnie cienkie. Bez względu na to, co zdecydujesz się jeść, oprzeć swój wybór na zrównoważenie przez cały dzień.

2 Możesz mieć to wszystko, tylko nie wszystkie na raz. Życie polega na wyborach. Możesz jeść co chcesz, i należy jeść różne rzeczy, aby jedzenie jak interesujące i pożywne, jak to możliwe, ale w tym samym czasie trzeba keep it simple.

3 Smak wszystko, nic nie jeść. Dlaczego wpakować sporo żywności do swojej twarzy, kiedy można spróbować małych doskonałe kęsy pysznego jedzenia i zatrzymać zanim jeszcze wystąpią brzydkie? Bądź Choosey i wymagający, zwłaszcza gdy masz wiele wspaniałych możliwości.

4 Należy zwrócić uwagę. Nie jeść, dopóki nie są gotowe, aby zwrócić uwagę na to, co robisz. Nie jedz na stojąco, praca, prawo lub oglądania telewizji. Usiąść, poczuć swoje jedzenie i rozkoszować się tak, że organizm rejestruje posiłek.

5 zmniejszać się teraz! Zapomnij supersizing. Downsizing jest nowym sposobem na życie. Wschód z mniejszych talerzy, miski i szklanki, i kultywuje nowe poczucie porcjach.

6 anulować swoje członkostwo w ​​czystej płyty klubu. Zamknij kończąc wszystko na talerzu. Fakt, że to nie oznacza, że ​​musisz jeść. Zamiast dzielić swoje jedzenie, zapisać go do innego posiłku lub po prostu zostawić go, kiedy tak naprawdę nie jest bardzo dobra.

7 Sprawdź sam przed zniszczyć siebie. Zasada ta obejmuje jedną z najważniejszych rzeczy, które możesz zrobić dla siebie: Przystanek niepohamowany apetyt. Nigdy nie zrobić to ponownie. Jesteś panem własnego życia, więc zintensyfikować.

8 Poznaj samego siebie. Jak można przeformułować swoje nawyki, trzeba poznać siebie i dostosować sposób jeść, aby dopasować, kim jesteś.

9 Pobierz prawdziwe. Jeśli to tylko możliwe, kiedy masz możliwość, bez uzyskiwania obsesyjne o tym, wybierz prawdziwe, organiczne, lokalne, sezonowe zamiast fałszywego, przetworzonej żywności.

10 Dobre dla Ciebie. Każdy nawyk zmiany powinny pochodzić z delikatnym miejscu opieka i kochać siebie. Bez względu na to, co zdecydujesz się zrobić, jak zdecydujesz się jeść i którzy zdecydować się, daj się kierować tym, co jest dobre dla Ciebie, przed czymkolwiek innym.

Wskazówki

  • Kupić moją książkę dla pełnego zestawu zasad, a także więcej niż 30 proste, smaczne przepisy kulinarne, program tygodniowy, aby przejść rozpocząć się na styl życia i oczywiście Cienka ciepłą, dowcipną zachętą na każdej stronie. Będzie szybko na drodze do zdrowszego i cieńszej życia (patrz źródła poniżej).