adcov.com

Jak narysować litery w stylu Graffiti

Jak narysować litery w stylu Graffiti

Często postrzegane w negatywnym świetle ze względu na jego związek z wandalizmem, stylu graffiti Niemniej jednak, można stworzyć jakieś fantastyczne dzieła sztuki. Jest to często zlecenie aby być malowane na ścianach w miastach, a także na płótnie. Rysunek na ścianie bez zgody, jednak, jest nielegalne. Uczenie się, jak rysować w stylu graffiti jest dość popularny, jak ludzie napisz ich nazwy w taki sposób, lub użyć stylu do dekoracji swoich notebooków.

Instrukcje

• Rozpocząć pisząc słowo, że chcesz być napisane w stylu graffiti. Pamiętaj, aby zostawić wystarczająco dużo miejsca między każdy list tak, że masz pokój rysować litery graffiti stylu wokół nich. Na tym etapie za pomocą ołówka i zatrzymać słaby i luźne z linii.

• Sprawdzić w Internecie na różnych stylów graffiti, które można użyć do własnych kompozycji. W stylu bańki jest popularny, jak jest stylów cienia, ale jest wiele do wyboru.

• Doświadczenie z różnych rozmiarach i stylach, pamiętając, aby zachować swoje linie ołówkiem, słaby i luźne. Należy unikać wszelkich szczegółów i uniknąć zbyt wiele wymazywanie.

• Weź pióro grzywny liner, po zakończeniu szkic i przejść na linii ołówka, który chcesz zachować. Po jednej stronie literę Użyj bardzo grube linie (w tym może być Pisak znakujący); z drugiej strony utrzymanie linii cienkie; to sprawi, że wasze listy wyglądają 3-D.

• Dodać więcej szczegółów, za pomocą ołówek na tym etapie, jeśli chcesz. Po szczegóły są zakończone, następować po ten krok powyżej. Dodać cień za pomocą ciemnego koloru na zacienionym części listu, które często są na dole litery a po prawej lub lewej stronie. Po to dodać trochę koloru do końca litery graffiti.