adcov.com

Jak naprawić ubytku w przegrodzie międzyprzedsionkowej

Jak naprawić ubytku w przegrodzie międzyprzedsionkowej


Otwór pomiędzy lewym i prawym przedsionki serca są nazywane ubytek przegrody międzyprzedsionkowej (ASD). Przepływ krwi z wyższego ciśnienia lewej do prawej strony powoduje, po prawej stronie, aby powiększyć wraz z innymi potencjalnymi problemami serca. ASD może być naprawione poprzez chirurgii serca przez ścianę klatki piersiowej lub mniej inwazyjnego sposobu z cewnika do żyły prowadzącej do serca.

Instrukcje

1 Dyskusja opcje naprawy ze swoim kardiologiem raz istnienie ASD zostało potwierdzone echokardiogramu. Istnieje ryzyko związane z każdą metodą chirurgiczną lub metodą catherization.

2 Sprawdź, czy jesteś kandydatem do sposobu catherization. Jeśli twoje serce nie ma wystarczającej ilości tkanki wokół otworu w celu zabezpieczenia urządzenia jak parasol, nie może być w stanie przejść procedurę catherization.

3 Zapoznaj się z korzyści płynących z serca procedury catherization z lekarzem. Nie jest konieczne, aby przeciąć swojej ściany klatki piersiowej, co pozostawia długiego i ciągłego blizny. Z catherization Twój pobyt w szpitalu jest często po prostu z dnia na dzień, i wystąpić tylko niewielki ból w miejscu wejście na krótki czas w porównaniu do bolesnej odzysku z chirurgii przez ścianę klatki piersiowej.

4 przejść procedurę catherization który obejmuje małe nacięcie w górnej części nogi. Przyrządy i urządzenia parasol-jak są podawane za pośrednictwem tętnicy serca. Następnie urządzenie parasola, jak otwiera się wewnątrz serca i umieszczony nad otworem.

5 Rozpocznij biorąc krwi cieńsze leków, aby zapobiec powstawaniu zakrzepów krwi, które mogą spowodować udar. Ten lek będzie musiała zostać podjęta przez pewien czas po zabiegu.

6 Wykonaj swoje procedury catherization z jednego lub większej liczby badań echokardiograficznych w przyszłym roku, aby sprawdzić, czy urządzenie jest dobrze zamocowane.