adcov.com

Jak naprawić powolny plików PDF

Jak naprawić powolny plików PDF

W Acrobat Portable Document Format (PDF) jest przeznaczony do tworzenia dokumentów uniwersalne---dokumenty przeznaczone do druku i wyświetlania na komputerach. Nieodłączny problem w tym podejściu do renderowania plików PDF jest, że dokumenty przeznaczone do drukowania wymaga obrazy o znacznie wyższej rozdzielczości niż dokumenty przeznaczone do wyświetlania na monitorze komputera. Wysokiej rozdzielczości obrazów w pliki PDF tworzenie dużych plików, często czyniąc pobierania ich z Internetu i poruszanie się je w Acrobat Reader powolny i uciążliwe. Duży, powolne plików PDF z programu Acrobat Pro Optymalizator PDF można naprawić.

Instrukcje

• Otworzyć wolny PDF w programie Acrobat Pro. Kliknij "Plik" na pasku menu i wybierz "Otwórz." Wyświetla okno dialogowe Otwórz. Przejdź do pliku, wybierz go i kliknij przycisk "Otwórz."

• Kliknij "Zaawansowane" na pasku menu i wybierz "Optymalizator PDF." Otwiera okno dialogowe Optymalizator PDF.

• Kliknąć przycisk "Audyt wykorzystania przestrzeni", aby otworzyć okno dialogowe audyt wykorzystania przestrzeni. To okno dialogowe informacyjnych. To wyświetla ogólny rozmiar (w bajtach) elementów tworzących PDF i procent rozmiaru pliku każdego rodzaju zastosowań elementu. Na przykład należy zauważyć, że "Obrazy" zajmuje największy odsetek plik, czasami nawet o 80% lub więcej całkowitej wielkości PDF. Kliknij przycisk "OK", aby zamknąć okno dialogowe.

• Sprawdzić "Kolorowego" część sekcji "Ustawienia obrazu" (pierwsza część) w oknie dialogowym Optymalizator PDF. Zwróć uwagę, obok "Próbkowanie" drop niedziałający pole. Jest to rozdzielczość obrazów kolorowych w PDF, mierzona w punktach na cal (DPI). Monitory komputerowe można wyświetlić tylko 72 DPI lub 96 DPI na monitorach wysoki definicja (HD). Jeśli wartość w polu rozdzielczość jest większa niż 72 (lub 96 na wyświetlacze HD), zmienić ten numer do optymalizacji zdjęcia do wyświetlenia na komputerach. Możesz także zrobić zdjęcia mniejsze dostosowując jakość kompresji ("Jakości" drop niedziałający). Bądź ostrożny, ustawienie tej listy rozwijanej ustawienia niższej niż "Medium" może znacznie pogorszyć jakość obrazu.

• Zbadanie część "Obrazy w skali szarości" w sekcji "Ustawienia obrazu" (druga część) w oknie dialogowym Optymalizator PDF. Zwróć uwagę, obok "Próbkowanie" drop niedziałający pole. Jest to rozdzielczość obrazów w skali szarości w PDF. Jeśli wartość w polu rozdzielczość jest większa niż 72 (lub 96 na wyświetlacze HD), zmienić ten numer do optymalizacji zdjęcia do wyświetlenia na komputerach. Możesz także zrobić zdjęcia mniejsze dostosowując jakość kompresji ("Jakości" drop niedziałający). Ustawienie tej listy rozwijanej ustawienia niższej niż "Medium" również może pogorszyć jakość obrazu.

• Sprawdzić "Obrazy monochromatyczne" część sekcji "Ustawienia obrazu" (trzecia część) w oknie dialogowym Optymalizator PDF. Zwróć uwagę, obok "Próbkowanie" drop niedziałający pole. Jest to rozdzielczość obrazów monochromatycznych w PDF. Jeśli wartość w polu rozdzielczość jest większa niż 72 (lub 96 na wyświetlacze HD), zmienić ten numer do optymalizacji zdjęcia do wyświetlenia na komputerach.

• Kliknij "OK", aby stosować ustawienia. Program Acrobat Pro wyświetla okno dialogowe "Zapisz zoptymalizowany jako". Jest to zabezpieczenie, tak, aby przypadkowo nie zapisać na oryginalnej jakości druku PDF. Zmień nazwę pliku w polu "Nazwa pliku" i kliknij "Zapisz." Masz teraz PDF zoptymalizowane dla Internetu.