adcov.com

Jak naprawić plastikowe ramki okularowe

Okulary z użyciem tworzywa sztucznego, zamiast z metalu, można znaleźć w kosztownych okularów korekcyjnych tak łatwo jak niedrogich modeli. Krótki z nich jest całkowicie zgnieciony, istnieje tylko kilka rodzajów szkód, które wystąpiły z ramki okularów z tworzywa sztucznego, a niektóre z nich mogą być ustalone w domu przez właściciela. Pozwoli to zaoszczędzić pieniądze wysyłania plastikowe okulary w na naprawy, a także pozwolić osobie wrócić do noszenia ich szybko.

Instrukcje

1 Połóż miękką szmatkę w dół na powierzchni roboczej. Włożyć kawałki plastikowych okularów ramki w dół czystą szmatką.

Zbadanie zawiasy ramki okularów plastikowe brakujących śrub. Wymień wszystkie brakujące śruby za pomocą śrubokrętu jubilerskiego.

2 Sprawdzić, czy rama okularach plastikowe zobaczyć czy zawiasy są uszkodzone lub wygięte z ich pierwotnego położenia. Naprawić wszystkie uszkodzone zawiasy obracając ją z powrotem do pozycji wyjściowej za pomocą szczypiec precyzyjnych.

3 Ponownie złamany zawias do ramy z plastikowych okularów przez pierwsze czyszczenie zawias przy użyciu bawełnianego wacika zwilżoną alkoholem. Niech zawiasów suche.

Czyszczenia ramy okularów sztucznych z wykorzystaniem wacik zwilżony alkoholem. Niech ramki suche.

4 stosuje się klej do klejenia na zawiasie i ramą okularów z tworzywa sztucznego. Trzymaj je razem, aż do zbiorów klejenie klejem.

Wskazówki

  • Szkło powiększające będzie zbadanie plastikowej ramki okularów mniej szczepu oczu.
  • Niektóre kleje klejenie zje w plastik i zniszczyć go. Bądź ostrożny, aby którykolwiek z kleju wiążącego na soczewki swoich okularów.