adcov.com

Jak naprawić noski na razie trzymają okulary zsuwaniu

Jak naprawić noski na razie trzymają okulary zsuwaniu


Ludzie z doskonałego wzroku często nosić okulary przeciwsłoneczne, aby chronić oczy przed promieniami słonecznymi i zmniejszenia odblasków podczas jazdy. Ponieważ nie jest konieczne recepty, konsumenci często kupują okulary z departamentu lub odzieżowym sklepie, a nie na opiekę okulistyczną zawodowej. W rezultacie okulary pasują słabo i może przesuwać się do nosa, gdy użytkownik przechyla głowy w dół. Można naprawić luźne okulary regulując lub wymiana noski.

Instrukcje

1 Zdejmij okulary i sprawdzić noski, aby określić, jak są one montowane. Okulary "noski może zakręcić, popychać, przystawki w, przesuń na, clip lub przykleić. Mogą być również wbudowane w oprawek do okularów.

2 Delikatnie zgiąć ramiona Guard - ramiona mocujące noski do ramy - obcęgami Snipe przynieść klocki bliżej siebie, aby utworzyć węższy dopasowanie wokół nosa. Nie wszystkie okulary mają ręce straży, więc zignorować jeśli noski są wbudowane w ramkach.

3 Kąt klocki, jeśli to możliwe, więc pochylić o 20 stopni w kierunku nosa.

4 Spróbuj na okulary ponownie. Jeśli noski nadal ślizgać po korekcie ręce straży i przechylając klocki, trzeba będzie wymienić klocki lub dodaj trzymać na klocki.

5 Wyjmij zużyte lub brudne noski, czy jest możliwe, aby je usunąć. Odkręcić śrubę na klocki z małym śrubokrętem znaleźć w zestawach naprawczych okularów. Użyj popper pad do usuwania lub pchania na przystawki w klocki. Delikatnie odpiąć, zsunąć lub odkleić z taśmą samoprzylepną.

6 Wymień klocki na nowe klocki. Jeśli Twoje okulary zawsze były luźne, wybierz noski nieco grubsze niż w starej pary.

7 Naciskaj klocki klej silikonowy nos ponad istniejącymi noski aby je grubsze jeśli noski są niemożliwe do usunięcia, lub jeśli jest to trudne, aby znaleźć parę wystarczająco grube do Twoich potrzeb. Umieścić podkładki klejące, gdzie hit nos okulary, aby zapewnić wygodne dopasowanie.