adcov.com

Jak napisać skutecznie skargę list o lekarza

Jak napisać skutecznie skargę list o lekarza


Większość z nas czuje się całkiem bezradni nawigacji branży opieki zdrowotnej. Za pomocą tych prostych kroków, aby trochę sprawiedliwości następnym razem twój służby zdrowia nie działać tak profesjonalnie.

Instrukcje

Jak napisać skutecznie skargę do nas O doktora

1 Po pierwsze, musisz nauczyć się, jakie standardy lekarzy / pracowników służby zdrowia odbywają się. Najlepszym sposobem na to jest do odwiedzenia strony internetowej agencji, że licencji lekarzy i pracowników służby zdrowia do wykonywania swojego zawodu. Że na stronie internetowej można znaleźć na www.medbd.ca.gov. To forum Medyczny w Kalifornii. Znajduje się zakładka na górze strony głównej do "praw / przepisów". Znajdziesz tam listę ustaw, uporządkowanych tematycznie, które rządzą praktyki medycznej. Dowiedzieć się, co to skarga wpada i trochę czytania. Więcej język używasz w swoim liście, że pochodzi od rzeczywistych statutów, które rządzą ich zachowanie, bardziej skuteczne Twój list będzie.

2 Badania przeszłości konkretnego lekarza. Na stronie internetowej Zarządu medyczne, znajduje się zakładka na lewej stronie głównego o nazwie "Sprawdź się z lekarzem." Prowadzi to do formularza, w którym możesz wprowadzić jak najwięcej informacji, jak wiesz o lekarza, imię lub nazwisko, numer licencji, miasta / powiatu itd Po wykonaniu tego, baza ta wil podciągnąć wszelkie rekordy, które istnieją udokumentowanych skarg i działania podejmowane przez zarząd przed lekarzem wcześniej. Jest to bardzo przydatne dla swoich celów, ponieważ wszystkie poprzednie zarzuty tylko jeszcze bardziej umocnić zasadność skargi przeciwko odniesienia doctor.Make na fakt, że świadomość tego ostatniego wykroczenia w swoim liście - to przestraszyć śmierci z nich i na pewno się ich uwaga skupia się na rozwiązywaniu problemu.

3 Nazwa lekarza Google. Istnieje wiele informacji w internecie w dzisiejszych czasach i tak jestem pewien, zaczynasz odczuwać, tematem jest to, że starasz się, aby twój list dźwięku w profesjonalnym, a tym samym poważne, jak to możliwe. Jeżeli, w wyszukiwarce Google, można dowiedzieć się, lekarz ukończył Medical College of Government Nagpur, na przykład, śledzi, że. Spójrz medycznych standardów zawodowych w Indiach - gdzie Nagpur znajduje - i wskazać jej, że jej zachowanie jest naruszenie tych norm, jak również.

4 Jak zacząć projekt listu, upewnij się, że używasz formatu zawodowej. Możesz znaleźć standardowe przykłady i szablony w dowolnym programie Microsoft Word lub podobnym programie. NIE oddać napisać ten list. Wpisz je.

5 Jak napisać list, zacząć od rozmowy na temat profesjonalnych standardów lekarz powinien stosować się do, które zostały już zebrane z badań na stronie internetowej Zarządu Medycyna i Google z lekarzem. Następnie ułożyć dokładnie behavoir który naruszył te normy, w tym szczegółowe informacje takie jak czas byłeś, leczonych z tego lekarza, wszelkie znane warunki odnoszące się do tego wykroczenia, data leczenia, gdy wykroczenia doszło itp odniesienia Splice do wszelkich znanych przed wykroczenia, odnosząca się do prowadzenia swojej skarżą się, jeśli to możliwe.

6 Dołącz termin. Ostatnią rzeczą, należy upewnić się, aby dołączyć do listu jest termin, w którym można się spodziewać odpowiedzi na lekarza naprawienia sytuacji. Zazwyczaj dwa do trzech tygodni, jest właściwy. Obejmują w języku, który, jeśli nie usłyszeć od każdego, w tym terminie, adwokat albo będzie zmuszony do obserwacji z czynności prawnej. Niezależnie od tego czy zdecydujesz się zrobić to w końcu jest do ciebie, ale przynajmniej ten język obsługuje wrażenie, że poważne i nie zostaną pozostawione w stanie zawieszenia, aż wiszące że zdecydujesz się na Ciebie.

7 Teraz twój list jest gotowy do wysłania! W tym momencie musisz zdecydować, czy chcesz, aby "cc" - kopia - ktokolwiek inny. Przykład ludzi można wysłać kopię tego listu są: rada medyczna, swojego adwokata, jeśli masz już jeden, dowolny przełożonego lekarza, biuro HMO, jeśli lekarz pracuje dla HMO, itd. Jest to decyzja strategiczna trzeba zrobić. Natychmiast wysyłając list do przełożonego lekarza lub zarządu może uczynić go mniej skłonni do negocjacji z tobą, jeśli myśli, że teraz ma na celu ochronę jego imię. Z drugiej strony, jeśli czujesz, skarga jest tak sprawiedliwy, że nie może zapisać swoje imię lub wiarygodność, gdy inni wiedzą, to możesz iść do przodu i kopiować innych na piśmie. Przemyśl to ... to znaczek to!

Wskazówki:

  • Jeśli lekarz nie praktykuje w stanie Kalifornia, Google "komisja lekarska" wraz z nazwą, co twój stan jest znaleźć odpowiednią stronę za swoje stany ustaw regulujących praktyki medycznej.