adcov.com

Jak napisać Podręcznik Plan bezpieczeństwa domu opieki zdrowotnej

Jak napisać Podręcznik Plan bezpieczeństwa domu opieki zdrowotnej

Podręczniki planu bezpieczeństwa służyć jako przewodnik dla domu zakładów opieki zdrowotnej. Podobnie jak inne rodzaje opieki zdrowotnej domu opieki zdrowotnej ma priorytet dla zapewnienia bezpieczeństwa zarówno pacjenta, jak i asystent pielęgniarki lub opieki zdrowotnej. Podręczniku planu bezpieczeństwa zawiera informacje na temat zasad i procedur oraz zobowiązuje pracowników na co robić i jak to zrobić. Podręcznik plan domu opieki zdrowotnej bezpieczeństwa chroni przed potencjalnym odpowiedzialności z powodu urazów i służy do informowania pracowników o najlepszych praktyk i procedur.

Instrukcje

• Przegląd bieżących lub poprzednich domu opieki zdrowotnej bezpieczeństwa podręczniki. Zapewnia to dobry punkt wyjścia. Wybierz części podręcznika, który chcesz zachować dla następnej instrukcji obsługi i zaznacz wszelkie procedury, że go brakuje. Przeglądając poprzednie instrukcje bezpieczeństwa daje pomysł, co to i jakie procedury są ważne. Zanotuj wszelkie procedury, które nie pracowały także w przeszłości lub Uwaga dziedzin, które wymagają rewizji.

• Napisać wstęp do ręcznego. Wprowadzenie należy podkreślić celem podręcznika i podkreślić znaczenie bezpieczeństwa w zakładzie opieki zdrowotnej do domu. Krótko przedstawione, co obejmuje podręcznik. Zawiera podstawowe informacje, takie jak informacje o firmie i misji i celów firmy.

• Zawiera spis treści, więc pracownicy wiedzą gdzie pójść w podręczniku znaleźć szczegółowe instrukcje i technik do planu bezpieczeństwa. Zawierają sekcje w spisie treści o tematyce "Zdrowie & procedur bezpieczeństwa," "Ryzyko oceny formularze i instrukcje," "Polityki bezpieczeństwa i zdrowia," "Kodeksy praktyk" i "przewodniki pracownika.

• Polecili i wyjaśnić, jak korzystać z urządzenia zdrowotne w sposób bezpieczny. Zawierają instrukcje krok po kroku procedury i techniki stosowane w domu zadania opieki zdrowotnej. Na przykład opisują techniki przy użyciu wózków inwalidzkich lub podawanie leków, zmiana opatrunku i inne do domu opieki zdrowotnej procedury.

• Zawiera procedur podstawowych zasad bezpieczeństwa, takich jak obowiązkowe odzież. Na przykład niektóre domu pracowników służby zdrowia może wymagać nosić rękawiczki lub maski podczas procedury. Wiele jest obowiązek noszenia kitle, gdy uczestniczy w pacjentów.

• Zarys standardowych procedur dla pracowników. Na przykład wielu pracowników służby zdrowia do domu działają na ścisłym harmonogramem tak, że oni mogą uczestniczyć do wszystkich swoich pacjentów w ciągu dnia. Niektóre urządzenia mogą wymagać pracowników prowadzi dziennik i robić notatki podczas ich dzień i zameldować się w pewnych porach dnia.

• Zapewnić planu awaryjnego. Zarys, co pracownik powinien zrobić w razie wypadku. Jest to ważny krok, niektórzy pracownicy mogą nie działać dobrze pod wpływem stresu. Posiadanie planu awaryjnego opisane w podręczniku bezpieczeństwa zapewnia, że pracownicy podjęcie odpowiednich kroków na poprawienie sytuacji. Podać numery kontaktowe w awaryjnych sytuacjach.

• Przedstawić wykaz zagrożeń dla pracowników do rozważenia podczas wprowadzania pacjenta w domu. Nie dwa domy są takie same. Osób starszych lub chorych pacjentów może zapomnieć lub nie, aby usunąć zagrożenia z chodników lub wyłączyć kuchnia lub urządzeń elektrycznych. Dostarczanie wykaz zagrożeń dla pracowników do zapoznania się na każdym przystanku pomoże w utrzymaniu bezpieczeństwa pacjenta i pracownika.

• Przedstawić wykaz materiałów i narzędzi to pracownik powinien zabrać ze sobą na jego codzienne rund. Obejmuje to, rękawic, maski, zestawy awaryjne i artykuły medyczne.