adcov.com

Jak napisać ogłoszenie dla Medical Practice

Istnieje wiele dostępnych opieki zdrowotnej dostawców, dlatego tak ważne jest dla lekarzy, specjalistów i innych pracowników służby zdrowia, aby zaprezentować się w sposób, który przemawia do klientów. Ich reklamy powinny odzwierciedlać jakość opieki nad ich świadczenia. Bez względu na to, gdzie się reklamować - w telewizji, radiu, internecie, w gazetach lub czasopismach itp - przekonujące kopia reklamy jest kluczem.

Instrukcje

Jak napisać ogłoszenie dla Medical Practice

1 Badania praktyki, dla których pracujesz - swoje specjały i historię - i zapoznania się z potrzebami swoich pacjentów.

2 Spójrz na wiele przykładów rodzajów reklam, które są przewidywane do pisania. Możesz czerpać inspirację z nich i dowiedzieć się tego rodzaju sygnał normalnie używać. "Media i Marketing medyczny magazyn" koncentruje się na dostarczaniu profesjonalistom najnowszą reklamę z branży medycznej.

3 Rozważmy postawę projekcji w kopii reklamowej. Zabawa lub lekki reklamy dla chirurga plastycznego, specjalizującej się w usuwaniu zmarszczek może działać dobrze, ale nie są one odpowiednie dla praktyki medycznej zajmującej się poważnymi chorobami.

4 Przyjdź niezapomniany jingle lub hasłem, że oddaje to, co praktyka lekarska ma do zaoferowania. Może to zająć trochę czasu, aby się dobrze, ale to jest istotne. Ponownie, twoja postawa jest ważna: Dla tych "zabawnych" praktyk medycznych, może warto rozważyć grę słów (na przykład: "Get Plastry w dobrej cenie" może pracować dla chirurga kosmetycznego z zabawny osobowości.).

5 Wypełnij wiele stron i odrzucić wiele z tego co piszesz. Pisanie reklam jest intensywne prace burza mózgów. Nie kończy się przy użyciu większość tego, co można umieścić w dół, ale można korzystać z odkrywania wszystkich możliwości.

6 Dostrojenie egzemplarz. Kopia Reklama musi być krótkie i słodkie.

7 Zapytaj klienta recenzję ostateczny projekt reklamy. Podjąć wszelkie opinie i przerobienie ogłoszenie w razie potrzeby.