adcov.com

Jak napisać list motywacyjny dla VFS do wizy indyjskiej

Jak napisać list motywacyjny dla VFS do wizy indyjskiej

VFS to firma, która działa w połączeniu z ambasady Stanów Zjednoczonych i konsulatów. Stacjonujących w Indiach, przetwarzają wnioski wizowe dla osób z Indii. Po aplikacji i dokumentacji jest w porządku, trzeba napisać list motywacyjny dla VFS. Chociaż może to wydawać się trudne zadanie, to jest łatwe, jeśli jest rozbicie go do opanowania kroki.

Instrukcje

• Użyj bloku formalne. W tym stylu list firm cały tekst rozpoczyna się równo lewo. Zamiast wcięcia, czy pozostawić pusty wiersz między każdą część listu: zwraca adres, data, wewnątrz adres, zwrot grzecznościowy, ciało list i zamknięcia.

• Drukowanie list na papierze firmowym, jeśli to możliwe. Papier firmowy pomaga tworzyć dobre wrażenie w VFS nadaje wiarygodności wniosku wizowego i wskazuje, że masz firmę do powrotu do. Jeśli nie masz papier firmowy, wpisz zwrotny adres pocztowy więc VFS wie gdzie wysyłać korespondencję.

• Pominąć linii i wprowadź datę, a następnie wewnątrz adres. Wewnątrz jest adres najbliższego urzędu VFS. Skontaktuj się z ambasady Stanów Zjednoczonych lub na stronie internetowej VFS jeśli nie są Państwo pewni adres.

• Używać zwrotów grzecznościowych "do kogo to może dotyczyć:". Należy pamiętać, że zwrot grzecznościowy następuje dwukropek.

• Być bezpośrednie. Stwierdzić, że ubiegających się o wizy do Stanów Zjednoczonych i Nazwa kategorii. Można go odwiedzić, studiować, pracować, dołączyć do rodziny lub tranzytu. Utrzymać sprawny dźwięk przez cały czas i trzymać się faktów w liście do VFS.

• Lista twój dokumentacją w treści listu. W zależności od rodzaju wizy, które ubiegają się o--formularz aplikacji jako wytyczna--wspomnieć, że każdy element w twój list motywacyjny. Jeśli ubiegasz się o wizę dla zwiedzających, upewnij się, że kopia bilet powrotny jest dołączony. Wiza studencka będzie wymagać posiadania list od instytucji edukacyjnej i wyciągów bankowych do udowodnienia, że można utrzymać się podczas studiów w Ameryce.

• Podsumować, że spełnili wymogi wizowe w końcowej akapit listu. Wspomnieć, że jeśli jakiekolwiek dalsze informacje będą zadowoleni przedstawić go. Zapewnić VFS adres e-mail i numer telefonu.

• Zamknąć list z "Z poważaniem", lub "Z poważaniem,". Należy zauważyć, że ma przecinka po zamknięciu. Zostawić trzy puste przestrzenie do podpisu i wpisz nazwę.