adcov.com

Jak napisać list medyczny odwołania

Jak napisać list medyczny odwołania

Pismo medyczne odwołania jest używany do niech firmy ubezpieczeniowej, wiem, że chcesz mieć sprawę napisał(a) recenzję i przemyślenia. Kiedy zaś strony roszczenie do medycznych firmy ubezpieczeniowej lub wniosek, że medyczne koszt być opłacane przez firmę ubezpieczeniową, można odmówić tego wniosku lub roszczenia. Kiedy to się stanie, trzeba będzie napisać list medyczny odwołania i przedkłada go do firmy ubezpieczeniowej. Lepiej twój list, wyższe swoje szanse na uzyskanie roszczenia lub żądania akceptowane.

Instrukcje

• Prośba o oddzielnych list od lekarza, który wykonuje kopię zapasową informacji, które zawarte w piśmie odwołania. To powinno być zawarte z list medyczny odwołania, wraz z odpowiednich rejestrów medycznych i medyczne artykuły, które kopia zapasowa twoja sprawa.

• Zawierać datę na szczycie list medyczny odwołania. Poniżej zawierają nazwę firmy ubezpieczeniowej i informacje kontaktowe.

• Dodaj wszystkie identyfikujące informacje medyczne poniżej informacje o firmie ubezpieczeniowej. Obejmuje to Twoje imię i nazwisko, datę urodzenia, numer polityki, numer grupy, twierdzą numer i kontaktowych.

• Adres list medyczny odwołanie do określonego kontaktu w ramach towarzystwa ubezpieczeniowego, gdy jest to możliwe.

• Wyjaśnić od razu, że są atrakcyjne decyzja podjęta przez towarzystwo ubezpieczeniowe. Krótko podać przyczyny firm ubezpieczeniowych, a także złożenia wniosku a datą, z którą to zostało odrzucone.

• Stan rozpoznania, datą diagnozy i nazwisko lekarza, że diagnoza w następnym akapicie. Wyjaśnić, że lekarz prowadzący zalecił leczenie, że został zdradzony przez towarzystwo ubezpieczeniowe i odwołać list lekarza, że masz włączonego.

• Powiedzieć towarzystwo ubezpieczeniowe ponownie, że nie zgadzasz się z decyzją o odmówić żądania i lista wszelkie uzupełniające informacje, które zostały zawarte z list.

• Wyjaśnić w akapicie ostatnim jeszcze raz, że lekarz zalecił leczenie lub procedury i kiedy planowane jest rozpoczęcie. Powiedz towarzystwa ubezpieczeniowego, że można się skontaktować w celu dalszego przesłuchania i zawierać adres e-mail i numer telefonu. Podpisanie listu profesjonalnie.