adcov.com

Jak napisać biznes plan dla winiarnia

Winiarnia jest miejscem spotkań, a także miejsce do próby pracy rzemieślnik winiarzy. Biznes plan dla winiarnia powinien obejmować strategię tworzenia atmosfery intymne, wyrafinowane, a także solidne wina z fragmentami znanych i nietypowe. Ponadto winiarnia biznes plan powinien wykazać solidną znajomość podstaw przedsiębiorczości identyfikacji i osiągnięcia na rynku docelowego i zarządzanie finansowe końca działalność firmy.

Instrukcje

• Napisać opis swoją wizję swojej winiarnia. Podać konto swojej mandatów za posiadanie i prowadzenie winiarnię, jak również każdego z partnerów. To zdjęcie z atmosferą, którą zamierzasz utworzyć, dostarczanie konkretnych szczegółów o wystrój, oświetlenie, rodzaje siedzenia i stylów muzycznych, które będziesz grać. Informacje na temat rynku docelowego, w tym grupa wiekowa, poziom dochodów i płci. Wybierz kartę win, która będzie odwołanie do tej klienteli, z przedziale cenowym właściwym demograficznych. Zawiera opcje dostosowane do subdemographics, takie jak lokalnie produkowanego wina dla ekologicznie świadomych pijących wino i Barolos dla smakoszy.

• Opracować plan marketingowy dla wine bar, z wyszczególnieniem strategie osiągnięcia docelowego rynku, takie jak reklamy w żywności i wina czasopisma, i rozrywka na bazie czasopism dostosowane do konkretnych demograficznych zamierza przyciągnąć. Zapewnić specyfiki, o ile pieniędzy będzie wydać na reklamę, typ reklamy to kupi dla Ciebie i jak przeznaczy go na czas. Należy podać informacje o potencjał marketingowy fizycznej lokalizacji, takich jak restauracje i koncertowych i opisać strategię dla przyciągnięcia potencjalnych klientów odwiedzających sąsiedztwa. Opis imprezy promocyjne, które będą degustacje wina, muzyka na żywo i Rekomendowane winiarzy.

• Dostarczyć szczegółowych informacji finansowych w celu wsparcia wino bar biznes plan. Przygotowanie bilansu aukcji swojego osobistego majątku i zobowiązań i również firmy aktywów i pasywów, jeżeli już zaczęły działać. Przygotować dochodu instrukcja prognozy od kilku lat wykazanie przychodów przewidujesz generowania i aukcji kategorii oczekiwanych kosztów. Odjąć przewidywane wydatki z przewidywane przychody do obliczenia przewidywanych dochodów. Lista kategorii kapitału dostępne i wychodzących kosztów na marginesie lewą ręką i przygotowanie projekcji przepływów pieniężnych poprzez tworzenie arkusza kalkulacyjnego poświęcając kolumny dla każdego miesiąca roku. Wypełnić w kwotach przewidujesz zarabiać i wydatków i odjąć koszty od stolicy, aby obliczyć swoje nadwyżki miesiąca na miesiąc.