adcov.com

Jak naładować się szczoteczki elektryczne Oral B

Korzyści o szczoteczka elektryczna Oral B jest zdolność do czyszczenia zębów w domu jak dentysta robi w swoim biurze. Oznacza to szczotka wymaga naładowania, co jest łatwe, ale czasami uciążliwe.

Instrukcje

1. Zdecyduj, jak naładować szczoteczkę. Po umyciu, niektórzy powrotu szczotki do ładowarki tak, że jest on ciągle ładowania, gdy nie jest w użyciu. Inni mogą wziąć szczoteczkę na wakacje bez ładowarki, więc szczoteczka wymaga pełnego ładowania, która rewitalizuje baterię całkowicie, gdy bateria jest martwa. Większość akumulatorów potrwać kilka godzin, aby całkowicie naładować.

2 Naładuj baterię pędzla. Używać ładowarki dostarczonej wraz z szczoteczką po zakupie. Powinien być podłączony do gniazdka. Ustaw szczoteczkę na górze ładowarki; większość doustne modele B mają otwór do ustawienia na szczycie kawałka ładowania.

3 Reuse szczotki aż akumulator nie może być ładowany. Jeśli wrócisz szczotkę do ładowarki po każdym użyciu, nie należy martwić się o umierających szczotki. Jeśli nie jest pobierana codziennie, pędzla bateria ma żywotność do dwóch tygodni. Ostatecznie będzie to czas na nowe szczoteczki do zębów, ponieważ, jak wszystkie ładowalne urządzeń z zasilaniem bateryjnym, baterie trwać zbyt długo. Urządzenia takie jak to może trwać kilka lat.

Wskazówki:

  • Dwutygodniowy czas pracy akumulatora jest oparta na Oral B ProfessionalCare 5000 z SmartGuide SmartSeries Elektryczne szczoteczki do zębów.
  • Nie należy podłączać do ładowarki zbyt blisko źródła wody, która może spowodować porażenie prądem.