adcov.com

Jak naładować akumulator zwyżka

Jak naładować akumulator zwyżka

Zwyżka akumulatorów, znany również jako jump rozruszniki, są przenośne urządzenia, które mogą być używane do ponownego uruchomienia baterii martwy pojazdu. Po prostu umieścić skok prowadzi na baterii, zasilanie na baterii booster pack i próbował uruchomić twój pojazd. Zasilanie z akumulatora, booster pack można skakać rozpocząć baterii. Powinien być ładowany po każdym użyciu, lub co najmniej raz na sześć miesięcy, aby zapewnić jest całkowicie zasilany i bateria działa poprawnie.

Instrukcje

• Podłącz zasilacz do gniazda baterii booster pack. Wylot znajduje się zazwyczaj na boku lub z tyłu urządzenia.

• Włóż na przeciwległym końcu zasilacza do źródła zasilania. W zależności od rodzaju karty może to być gniazdka elektrycznego gniazda lub gniazda zapalniczki.

• Bezpłatnie akumulator w battery booster pack jest pełny. Zwyżka akumulatorów mają zazwyczaj lampka stanu baterii, która wskazuje, czy bateria jest ładowania lub całkowicie naładowane. W zależności od marki i modelu własne, światło może Mrugać oczami podczas ładowania, a następnie przejść stałe po zakończeniu ładowania, światło może zmienić kolor z czerwonego (do ładowania) na zielony po zakończeniu ładowania lub urządzenie może mieć dwa oddzielne lampkami, jedna pokaże to sie laduje i innym pokazać to jest w pełni naładowana.

• Przeciąganie na zasilacz, aby usunąć go z baterii booster pack, gdy bateria jest naładowana.