adcov.com

Jak naładować akumulator samochodu żyje z obecnego domu

Jak naładować akumulator samochodu żyje z obecnego domu

Należy w miarę możliwości ładowania rozładowany akumulator w samochodzie z ładowarką baterii podłączony do gniazda domowego. Szybsza realizacja nie jest niezły; alternator w samochodzie jest przeznaczona do zachowania ³adunek baterii, nie aby go przywrócić, po tej opłaty jest stracone. Za pomocą alternatora do ładowania baterii może spowodować uszkodzenie alternatora, uszkodzenie baterii i możliwe zmniejszenie przyszłych pojemność baterii.

Instrukcje

£ Adowanie baterii

• Podłącz ładowarka do domowego gniazdka i ustawić wskaźnik ładowania na najniższe możliwe ustawienie. Nie włączyć ładowarkę.

• Połączenie ładowarka czerwony pozytywne terminal na baterii. Jeśli nie możesz go znaleźć, wykonaj gruby czerwony kabel; to łączy się baterii pozytywne terminal lub wysłać pocztą.

• Połączyć czarne opaski solidne podstawy na podwoziu (nie sam akumulator). Gołego metalu jest Najlepsza, ale dowolny punkt na ramie lub zderzak wsparcie powinno działać.

• Włączyć ładowarkę baterii (na najniższym ustawieniu, najlepiej dwóch wzmacniaczy) i pozostawić do opłaty za odpowiednią ilość czasu do wielkości baterii lub ładowarki wyłącza się.