adcov.com

Jak naładować akumulator Medela

Jak naładować akumulator Medela

Zgodnie z Scientific American karmienie piersią jest zdrowe dla dzieci i ma był pokazał wobec mieć trwałe korzyści zdrowotne dla matek, jak również. Karmienie piersią jest nie zawsze wygodne i praktyczne dla wielu matek karmiących, jednak, zwłaszcza matek, którzy pracują poza domem. Piersi pompy sprawia, że Karmienie dziecka mleka kobiecego znacznie łatwiejsze, jak matka nie muszą być obecne do karmienia dziecka, gdy jej mleko ma pompowane i przechowywane. Medela, wśród innych marek, dostarcza piersi pompy, które oferują akumulatory, co proces pompowania jeszcze łatwiejsze i bardziej niezawodne.

Instrukcje

• Włóż baterię do pompy Medela z etykietą skierowaną w dół, "This Side Down". Upewnij się, że zaciski akumulatora są dotykając metalowej kontakty wewnątrz komory baterii. Nie należy wpychać baterii na miejsce; Bateria bedzie pasowac do komory baterii podczas rata poprawnie. Medela pompy nie będzie działać na baterii, gdy bateria jest niepoprawnie włożona.

• Podłącz ładowarkę Medela do gniazda elektrycznego. Jeśli używasz Medela 12V pojazdu lżejsze adapter, podłącz go do gniazdka 12V w pojeździe.

• Podłącz ładowarkę do opłat, znajdujące się z tyłu pompy. Pompy, które wyposażone są w cyfrowy ekran powinien być wyświetlany "batt" podczas procesu ładowania początkowego. Późniejsze opłaty spowoduje ekranu, aby wyświetlić migające "batt" i ikona baterii. ³adowarce podłączony do pompy, aż ikona "batt" przestanie migać i ikona baterii pokazuje, że ma pełne naładowanie. Według firmy Medela Freestyle pompa produktu literatury można użyć pompy akumulator podczas ładowania, choć pompy wyciągnie jego zasilania z gniazda elektrycznego.

• Odłącz ładowarkę od Laktator po zakończeniu procesu ładowania.