adcov.com

Jak naładować akumulator 12 v z zapalniczki samochodowej

Jak naładować akumulator 12 v z zapalniczki samochodowej

Jeśli kiedykolwiek przypadkowo wystawiłeś światła na po zaparkowaniu samochodu, wiesz, jak frustrujące jest wrócić do pojazdu z słaby lub martwych baterii. Normalnie trzeba by pop maski i znaleźć kogoś z klemami, lub zadzwonić do pomocy drogowej i czekać 45 minut lub więcej dla mechanika pokazać się. Ma innej alternatywy. Można dostać twój ładowania przy użyciu gniazda zapalniczki w samochodzie i być na swój sposób ponownie bez konieczności otwierania kaptur i bez konieczności wzywania pomocy.

Instrukcje

• Używać ładowarka samochodowa awaryjnych w dużo ten sam sposób jak bym dal prowadzi, z wyjątkiem jest nie ma potrzeby otwierania kaptur. Zaparkować samochód inny dobry akumulator obok samochodu, który wymaga opłaty. Podłącz jeden złączy ładowarki awaryjne do gniazda zapalniczki samochodu z rozładowany akumulator. Podłącz drugi koniec ładowarki do gniazda zapalniczki dobrego samochodu. Uruchomienia silnika samochodu z dobrą baterią i pozostawić do uruchomienia, które będzie za słaba bateria w inny samochód.

• Umożliwić samochodu z dobra bateria do uruchomienia aż dioda na ładowarce wskazują, że w inny samochód jest bateria. Jeśli twój ładowarki nie ma Lampki kontrolne, pozwalają akumulator do ładowania przez pięć do dziesięciu minut Jeśli akumulator jest słaby, lub do 25 lub 30 minut Jeśli bateria jest martwy.

• Uruchomić samochód, który właśnie został oskarżony. Usuń łączniki z zapalniczki w obu samochodów.

• Alternatywnie należy użyć własny ładowania baterii skoczek. Miejsce samo ładowarki na konsoli środkowej lub na fotelu pasażera. Podłącz złącze ładowarki do swojego gniazda zapalniczki. Kolei moc włączyć (jeśli posiada) i umożliwić siebie ładowarka opłat samochodu akumulator za 10 minut.

• Uruchom swój samochód, ale zostawić własny ³adowarkê do swojego gniazda zapalniczki podczas jazdy więc będzie naładować i być gotowi na kolejny wypadek.

• Trzecia opcja jest jednorazowy awaryjnych ładowarka. Umieścić ładowarkę na fotelu, centrum konsoli lub pasażera. Podłącz złącze ładowarki do swojego gniazda zapalniczki. Umożliwić ładowarkę do ładowania baterii dla nastawionego czasu zalecane przez producenta ładowarki. Uruchom swój samochód. Wyciągnij gniazda z gniazda zapalniczki i pozbycie się ładowarka.