adcov.com

Jak nagrać komórek tłuszczowych

Twoje ciało robi wszystko wymaga energii, a to uzyskuje tą energię poprzez spalanie kalorii. Gdy twoje ciało wykonuje w mniej kalorii niż potrzebuje, dostaje tę energię z innych źródeł, takich jak zapasów tłuszczu. Spalanie tłuszczu jest kwestią zastanawianie się codzienne potrzeby kaloryczne organizmu, a następnie tworząc deficyt, który powoduje, że organizm do spalania paliwa to jest przechowywane.

Instrukcje

1 Oblicz swoje dzienne zapotrzebowanie kaloryczne. Lekarz lub dietetyk może to zrobić, ale zasoby opieki zdrowotnej, takie jak Mayo Clinic na stronie internetowej mają wiarygodne kalkulatory kalorii potrzeb. Twoje dzienne zapotrzebowanie zależy od wieku, wzrostu, wagi, płci i poziomu aktywności.

2 Cut puste kalorie. Tworzenie deficyt energii powoduje, że organizm, aby rozpocząć spalanie tłuszczu jest to, co zapisane. Kalorii nie-odżywcze, takie jak te z cukru lub smażonych często jest zdrowe miejsce do rozpoczęcia.

3 Zwiększenie aktywności. Wraz z cięcia kalorii, sposób spalania tłuszczu jest zwiększenie potrzeb energetycznych organizmu. Wykonywanie ćwiczeń który płonie kilkaset kalorii pogłębia przepaść i powoduje ciała spalić więcej tłuszczu.

4 budować mięśnie. Mięśnie zamienia swoje ciało w maszynę do spalania kalorii; funt mięśni spala 50 kalorii dziennie.

Wskazówki

  • Znać granice. Zgodnie z Mayo Clinic, zdrowe tempo utraty wagi jest pół funta do dwóch funtów tygodniowo. To zajmuje deficyt energii 3500 kalorii spalić funt tłuszczu, więc spada 500 kalorii krótki codziennych potrzeb spali funt tłuszczu tygodniowo.