adcov.com

Jak nagrać Abdomen Fat

Jak nagrać Abdomen Fat


Żołądek jest obszar, w którym, niestety, wiele ciał przechowywać nadmiar tłuszczu. Według Kurta i Brett Brungardt, autorzy The Complete Book of Abs, za dużo tłuszczu po okolicy żołądka zwiększa ryzyko problemów zdrowotnych. Ten nadmiar tłuszczu w jamie brzusznej może szybko stać się nieestetyczne i kłopotliwe, jeśli nie zostały podjęte kroki, aby sygnał do żołądka i pozbyć się go. Podczas gdy nie ma odpowiedzi na noc do topnieją kilogramów tkanki tłuszczowej, wprowadzając kilka prostych ćwiczeń do treningu rutynowych każdy może zaostrzyć swój brzuch.

Instrukcje

1 Wprowadzenie brzuszków do wykonywania rutynowych. Brzuszków pomoże wzmocnić brzuch i spalić tłuszcz żołądka. Aby wykonać kryzysu, położył się na plecach na macie jogi lub ręcznikiem z nogami razem, kolana ugięte, stopy wygodnie na ziemi. Skrzyżować ramiona na klatce piersiowej tak, że ręce dotykają przeciwległych ramion. Powoli unieś głowę, szyję i ramię w górę od ziemi, dopóki jest od dwóch do ośmiu centymetrów przestrzeni pomiędzy ramiona i podłodze. Sprawował tę funkcję przez dwie sekundy, zanim powoli uwalniając z powrotem do pozycji wyjściowej. To kończy jeden powtórzenia. Aby wykonać jeden zestaw brzuszków, czy osiem do dziesięciu powtórzeń. Według American Rady w sprawie ćwiczeń, aby spalić tłuszczu w jamie brzusznej należy wykonać 02:58 zestawy brzuszków, trzy do pięciu dni w tygodniu.

2 Wprowadzić podciśnienie żołądka stanowią do swojej codziennej rutyny. Stanowią próżnia jest izometryczny skurcz, co można zrobić w dowolnym momencie, w dowolnym miejscu. Aby wykonać próżnię żołądka, usiąść na krześle z wyprostowanym kręgosłupem. Flex brzucha i próbować wyciągnąć pępka z powrotem w kierunku kręgosłupa. Nie ssać w żołądku w; należy to zrobić poprzez skurcz mięśni w spokoju. Sprawował tę funkcję przez 120 sekund przed zwolnieniem do ukończenia jednego powtórzenia próżni żołądka. Według American Rady w sprawie ćwiczeń należy wykonać 02:58 powtórzeń próżni stanowią codziennie do tonu i dokręcić brzuch.

3 Przedstaw odwrotne kryzysu w swoją rutynę ćwiczeń. Dźwięki odwrotnej crunch dolne brzucha i pomaga spalić tłuszcz żołądka. Aby wykonać do tyłu kryzysu, położył się na macie jogi lub ręcznikiem z nogami razem nastawionych wygodnie na kolanach, ramiona wzdłuż tułowia. Flex brzucha i pociągnąć kolana w kierunku klatki piersiowej, unosząc biodra 01:59 centymetrów od ziemi. Utrzymać pozycję przez dwie sekundy i powoli uwalniają z powrotem do pozycji, aby zakończyć kryzys rozpoczynając jeden wsteczny. Wykonaj osiem do dziesięciu reverse brzuszków, aby zakończyć jeden zestaw. Według American Rady w sprawie ćwiczeń należy wykonać 02:58 zestawy odwrotnej kryzysu, trzy do pięciu dni w tygodniu, aby pomóc spalić tłuszcz brzuszny.

Wskazówki

  • Zawsze należy skonsultować się z pracownikiem służby zdrowia przed rozpoczęciem nowej diety lub ćwiczeń programu.