adcov.com

Jak na pokrycie siedzenia motocyklowe ze skóry

Jak na pokrycie siedzenia motocyklowe ze skóry

Korzyści z posiadania siedzenia motocyklowe skórzane wykracza poza wyglądem i obejmują konieczności siedzenia, które odpowiada ciała jeźdźca, oddycha podczas jazd zamiejscowych i ma dobrą trwałość. Skórzane siedzenia, jednak, może kosztować znacznie więcej niż jeden w winylu. Na szczęście odzyskiwanie miejsce jest projekt weekend, że wielu zawodników można podjąć się tak długo, jak mają odpowiednie materiały do zrobienia prawo pracy.

Instrukcje

• Zdejmij pokrywę istniejących. Pracując na siedzeniu motocykla z już ma pokrycie, wyciągnąć klamry, które trzymać go w miejscu. Jeśli nie zamierzasz wprowadzić istotne zmiany pianki siedzenia motocyklowe, można zapisać obejmujące aby użyć jako szablonu dla nowe pokrycie skóry.

• Uczynić szablon. Jeśli zmienisz miejsce piany, lub jeśli nie masz stare pokrycie, trzeba zrobić szablon z muślinu lub innym Tanie tkaniny. Śledzenia siedzenia na tkaninę, a następnie Dodaj marginesy, które są co najmniej dwukrotnie wysokość stronie siedzenia. Na przykład jeśli siedzenia mierzy trzy cale grubości na boki, dodać sześć cali marginesu do obrysowanym kształtem.

• Cięcie skóry. Za pomocą szablonu, ślad na skórze kształt. Jeśli używasz stosunkowo cienka skóra można wyciąć go ze skóry nożyce. Jeśli używasz cięższych skórzane cła, użyć noża brzytwa wyciąć kształt siedzenia. Nie należy próbować przebić się przez grube skórzane w jednym przejściu, chyba można to zrobić łatwo. Płynność cięcia zwykle spowoduje wiele przechodzi z nożem.

• Odzyskać siedzenia. Zaczynając od przodu siedzenia, ciągnięcia skóry na pianę i Zszyj go Pan do siedzenia. Swój sposób pracy wokół siedzenia będzie z boku na bok i ciągnięcie skórzany wygodny. Będziesz miał nadmiar skóry, które można przycinać po upewniając się, że skóra mieści się siedziba płynnie.

• Fine tune pokrycia. Jak jedziesz na nowo odzyskana skórzane siedzenia może się okazać, że skóra rozciąga się i staje się luźne w niektórych obszarach. Jeśli to się dzieje, po prostu usunąć zszywki w obszarze, który potrzebuje dokręcania, wyciągnąć skórzana sprawnego i podłącz go.