adcov.com

Jak na cienkie as "Stop rdzy" farby Emalia

Jak na cienkie as "Stop rdzy" farby Emalia

ACE rdzy Stop szkliwo jest rodzaj farby rdzy hamowanie produkowane przez Ace Hardware Corporation. Jest odpowiedni do powierzchni metalowych, z zastrzeżeniem wilgoci ekspozycji. Niestety ponieważ powłoka ta jest szczególnie gruba, to może być trudne do zastosowania i czasami ujawnia niewielkie ślady po wyschnięciu. Można uprościć proces aplikacji i zachęcić płaszcz wykończenie przez rozcieńczenie rdzy Stop szkliwo przed złożeniem wniosku. Ucząc się właściwy sposób na cienkie wykończenie, będzie można uniknąć, tworząc smugi, nierówne wykończenie.

Instrukcje

• Jeden galon rdzy Stop szkliwa wlać 5 galonów wiadro. Nie należy używać mniejszych kontener lub może skończyć się z zalewaniem po rozpoczęciu procesu rozcieńczenia.

• Określenia podstawy szczególne mogą z rdzy Stop zakupiony przed dodaniem odpowiedniego agenta przerzedzenie. Zapoznaj się z ulotką, aby sprawdzić, czy to woda lub olej bazowy.

• Dodaj jedną filiżankę wody do rdzy Stop emalię wodną; dodać szklankę white spirit na bazie oleju zatrzymać rdzę.

• Mieszać rozcieńczonej farby rdzy hamowanie przez co najmniej trzy minuty pełne.

• Podnieść wiaderko za uchwyt i polać rozcieńczonym galon rdzy Stop na puste wiadro 5-galon. Zestaw wiadro Podnieś wiaderko zawierające rdzy Stop szkliwa. Wlać ją z powrotem do innych puste wiadro. Powtórz tę procedurę trzykrotnie więcej zapewniające, że wody lub white spirit jest równomiernie.