adcov.com

Jak można zarabiać na kolację dla osoby z Acid Reflux?

Dowiedzieć się, co zrobić na obiad, aby dać osobie kwasu refluks może być wyzwaniem. Istnieje wiele produktów, które zakłócają system trawienny, podrażniać żołądek i powodować zgagę. Chociaż nie można koniecznie wyeliminować wszystko, co w żywności, które powodują kwaśne, można uwzględnić pewne potrawy zawierające kojące żywności i składników, które nie zadają zgagę na jedzącego.

Nie rób pikantne jedzenie

Pikantne żywności w ogóle mają tendencję do drażnić ludzi z refluksu kwasu. Tak więc, jeśli planowaliśmy co pięć alarmów chili na obiad, warto rozważyć. Etnicznych żywności z meksykański, tajski, pochodzenia włoskiego lub chińskiego może powodować zgagę, więc nie służą ostre tacos, enchiladas i płonące włoską kiełbasę.

Bogate Posiłki są z pytania

Dr Alan Ogilvie i dr Roger Henderson przytoczyć, że pokarmy bogate i duże posiłki wydają się ponieść refluksu kwasu, ponieważ więcej żywności odbywa się w żołądku, tym bardziej będzie to rozciągnąć i mniej prawdopodobne jest to, aby zatrzymać się na kwas do wnętrza żołądka. Tak więc, należy unikać tłustych i służyć małych porcji każdego dania komuś z refluksu kwasu.

Sejf Naczynia Acid Reflux

Elaine Magee sugeruje zastąpienie smażonych potraw, takich jak smażony kurczak, z pieczonym kurczakiem. Możesz też zrobić lasagne z białym sosem, w przeciwieństwie do sosu pomidorowego, który ma tendencję do zaciągania zgagę. Podobnie, zastępcze spaghetti z czerwonym na białym marynacie na sosie Alfredo i starają się wykorzystać całe ziarno lub nie wzbogacony makaron w miarę możliwości. Należy pamiętać, aby służyć ich w małych porcjach i z wynikami zgaga będzie taka sama jak w przypadku podawane bardziej kwaśnych pokarmów.

Wszędzie można zastąpić niskiej zawartości tłuszczu lub bez tłuszczu Składniki na jedną tłuszczowych, takich jak twaróg, śmietana lub twarogiem, zrobisz wrzenia poszkodowanemu acid wielką przysługę. To samo dotyczy produktów bogatych w sód; czy można kupić zmniejszoną sodu lub 99% żywności wolny od sodu, takie jak zupy w puszkach, można zmniejszyć ryzyko wystąpienia zgagi przy obiedzie.

Sejf Owoce dla Acid Reflux

Owoce takie jak pomidory, pomarańcze, cytryny, limonki, śliwek, grejpfruta i żurawiną są złe wieści dla kwasu refluks. Zastąpić je z banany, gruszki, jabłka, morele i jagody, ponieważ wszystkie zawierają niskiej zawartości kwasu.

Substytuty Bogate czekoladowe desery

Pomijanie deser nie jest zabawa dla każdego, szczególnie u pacjentów refluksu kwasu, którzy mają już uniknąć tak dużo inne jedzenie. Więc zamiast tworzyć bogate sernik lub ciasto czekoladowe, WebMD.com sugeruje jedzenie ciasto z marchwi lub parfait owocowy, z których oba są zgaga w obsłudze.