adcov.com

Jak można stracić wody Waga Nocleg

Jak można stracić wody Waga Nocleg


Jeśli próbujesz schudnąć, woda może być jedną z przeszkód trzeba pokonać. Masa wody może spowodować czuć się i wyglądać nadęty i dodać kilka kilogramów do liczby na skali. Organizm może zatrzymać wodę z wielu względów, od nadmiernego spożycia soli, niedoborami żywieniowymi, reakcji gorącej pogodzie i jako efekt uboczny niektórych leków na receptę. Aby szybko schudnąć wody, lub w celu zapobieżenia jej całkowicie, by dokonać kilku zmian w stylu życia.

Instrukcje

1 Spożywać maksymalnie 1500 mg sodu na dobę, zgodnie z zaleceniami American Heart Association. Zużywa dieta bogata w sód uczyni twoje ciało trzymać wody i powodować wzdęcia.

2 Sweat z nadmiaru wody i sodu, wykonując ćwiczenia układu krążenia dwie do trzech godzin przed snem. Smak potu; jeśli jest słony, oznacza to, że tracą nadmiar sodu.

3 Pij wodę przez cały dzień, aby wypłukać toksyny oraz nadmiar sodu, z organizmu. Nawilżają ciało, ponieważ odwadnia organizm zatrzymywania wody i uzyskać nadęty. Strona Clemson University sugerują, pić do 12 szklanek wody dziennie.

4 Należy unikać węglowodanów, ponieważ wchłania wodę i sprawi, że nadęty. Jedz węglowodany na początku dnia, jeśli masz je mieć, więc mają dużo czasu do strawienia.

5 Unikaj kofeiny i alkoholu, ponieważ odwodnić, co motywuje organizm do zatrzymywania wody.

6 Weź witaminę B i multiwitaminy. Według strony internetowej Native Remedies, witamina B jest pomocny w zapobieganiu retencji wody. Multiwitamina konieczna, ponieważ podczas gdy staramy się pozbyć nadmiaru masy wody, również może stracić witamin, które organizm potrzebuje.

7 Weź pigułkę wody przed snem, ponieważ stawia sodu w moczu, więc olej go i zapobiec masy wody.