adcov.com

Jak można przejść od rozmiaru 19 do rozmiaru Jeans 4 dla dziewczyn?

Jak można przejść od rozmiaru 19 do rozmiaru Jeans 4 dla dziewczyn?


Upuszczając siedem rozmiarów sukienki, aby pasowały do ​​rozmiaru 4 pary jeansów wymaga czasu i zaangażowania. Utrata wagi jest to jedyny sposób, aby pasowały do ​​mniejszych ubrań; można to osiągnąć poprzez rozsądny programu odżywiania w połączeniu z regularnych ćwiczeń. Liczba kilogramów zrzucić zależy od rodzaju ciała. Niektóre kobiety spadek wielkości dżinsy po utracie 14 funtów, podczas gdy inne wymagają nieco więcej lub mniej stracić. Rozmiar 4 rozmiar Jean dodaje do smukłej, stonowanych abs ale trzeba uzbroić się w cierpliwość, ponieważ jego niemożliwe życie swoje ciało, aby rzucić tylko tłuszczu w jamie brzusznej.

Instrukcje

1 Opracować rozsądny programu odżywiania. Cel stracić między 1-2 funtów tygodniowo, a to nie będzie umieścić niezdrowe obciążenie organizmu. Wytnij Ci tygodniową dawkę kalorii o między 3500 i 7000 kalorii. Funt wagi jest równoważne do 3500 kalorii. Wyciąć wszystkie fast foodów i jeść dużo owoców, warzyw i chudego białka. Wyeliminuj cukier i przetworzone tłuszcze nasycone, ale to zdrowe pokarmy zawierające oleje omega-3, takie jak ryby, orzechy i awokado.

2 Ćwicz regularnie. Ćwiczenia aerobowe w połączeniu z treningiem siłowym, spala kalorie i przyspiesza metabolizm. Spróbuj pływanie lub szybki marsz do układu krążenia treningu, lub inwestować w bieżni domu lub wykonywania roweru, jeśli nie chcesz się na siłownię. Podnosić ciężary i hantle, ale zacząć delikatnie. Przed rozpoczęciem nowego programu ćwiczeń skonsultuj się z lekarzem, zwłaszcza jeśli masz jakieś poważne choroby.

3 Rozbuduj swój metabolizm. Jedzenie śniadania jest ważne, ponieważ kick-rozpoczyna metabolizm. Ćwiczenia w czasie rano i jeść małe, ale częste posiłki pomaga metabolizm bardziej wydajna. Jedzenie produktów bogatych w magnez i witaminy z grupy B, ponieważ pomaga zwiększyć poziom energii i zwiększyć trawienie. Codzienne żywności, takich jak jaja, fasola i kurczak są bogate w witaminy B, a soczewica, orzeszki ziemne, płatki owsiane i pełnoziarniste zboża są bogate w magnez.

4 Dołącz do programu odchudzania. Ludzie, którzy chcą stracić na wadze, że czasami Współpracując z innymi diecie pomaga motywować i zachęcać. Jeśli nie chcesz dołączyć do klubu, połączyć siły z przyjacielem lub kolegą, który próbuje rzucić funtów.

5 Wykonaj przysiadów. Ćwiczenia brzucha nie spalić tłuszcz, ale będą one dźwięk mięśnie brzucha i pomóc dobrze wyglądać, gdy pojawi się w mniejszym rozmiarze dżinsy.

Wskazówki:

  • Pozwól sobie od czasu do czasu smakołyk. W przeciwnym razie, Twoja dieta może wydawać się zbyt sztywne.
  • Nie rozpaczaj, jeśli nigdy nie osiągnie rozmiar marzeń. Wszystkie kobiety mają różny kształt i jest normalne, że małe ilości tkanki tłuszczowej.