adcov.com

Jak mogę Trenuj, by stać Hipnoterapeuta?

Jak mogę Trenuj, by stać Hipnoterapeuta?


Hipnoterapia wykorzystuje stan hipnozy w leczeniu zaburzeń fizycznych i psychicznych. British Society of Clinical Hypnosis szacuje, że 85 procent ludzi będzie reagować na pewnym poziomie do hipnoterapii, i że może odnieść sukces tam, gdzie inne konwencjonalne metody leczenia zawiodły. Wielu ludzi uważa, hipnoterapii, aby być korzystne dla radzenia sobie z fobiami, zaprzestanie palenia tytoniu, kontroli wagi, stres, uzależnień i zaburzeń snu.

Większość państw wymaga niczego więcej niż hipnoterapeutów zdobyć dyplom z zatwierdzonej państwowej licencji szkoły. Kolorado, Connecticut, Indiana i Waszyngton, jednak wymagać obowiązkowego licensure. Krajowa Rada Certyfikowane hipnoterapeutów Klinicznych może podać szczegółów zatwierdzonych szkół szkoleniowych.

Instrukcje

1 Sprawdź wymagania twojego państwa do uprawiania hipnoterapii, a jeśli masz zamiar ćwiczyć się w tym stanie, zapewnienie przestrzegania wszelkich wymogów dotyczących szkolenia można podjąć. California Institute of Healing Arts and Sciences, że standardowy trening jest uznawane w branży od 200 do 300 godzin szkolenia.

2 Porównaj odpowiednie szkolenia i ustalić, które stanowi najbardziej kompleksowe i profesjonalne szkolenia w najbardziej przystępnej cenie. Programy szkoleniowe będą obejmować podstawowe elementy tworzenia relacji, komunikacji, zwiększając ostrość sensorycznej i uzyskania kontroli i za pomocą oświadczeń wewnętrznych. Meta Milton modele, modele, strategie zachowań ludzkich, kotwiczenia, przeformułowanie i wzmocnienia powinny być również uwzględnione w szkoleniu.

3 zapisać się na kurs, który spełnia Twoje potrzeby i jest od renomowanego dostawcy edukacji. Istnieje szeroki zakres kursów dostępnych, od jednodniowych seminariów ukończyć studia. Oni nie są równi pod względem jakości i kosztów, i należy dokładnie zbadać swoje możliwości, przed włączeniem do badania.