adcov.com

Jak mogę Tie smyczy rankingowe ogień?

Jak mogę Tie smyczy rankingowe ogień?


Smycz drabina ogień, tradycyjnie stosowany w celu zabezpieczenia strażaków na drabinie podczas gaszenia pożaru, ale także przydatny do zabezpieczania dowolnego obiektu do drugiego, odbywa się za pomocą dwóch węzłów, a Bowline i węzeł wyblinka. Ogólnie rzecz biorąc, bowline silne, odporne wagi węzeł używany do przechowywania ciężkich przedmiotów, a węzeł wyblinka jest łatwe, tymczasowy węzeł używany do zakotwiczenia obiektu do drugiego, który może być szybko i łatwo zresetować. Tak więc, smycz drabinie przeciwpożarowej składa się z Bowline używanych do zabezpieczenia strażaka do pętli i ząbek do zamocowania zaczepu do drabiny, tworząc "smycz" lub dołączenie pętli pomiędzy strażak i drabiny.

Instrukcje

Bulina

1 Krawat jeden koniec liny do karabińczykiem (odpinanym pętli metalu) z Bowline, poniższe czynności, jeśli nigdy nie zawiązał Bowline wcześniej.

2 Trzymając oba końce liny w przeciwnych rękach.

3 Dodać małą pętlę w jednym końcu liny z lewej strony.

4 Przynieś odwrotny, prawy koniec liny przez pętlę z prawą ręką. Upewnij się, że prawy koniec przechodzi nad ciąg używany do wykonania pętli.

5 Należy prawy koniec liny, które właśnie przeszły przez pętlę i wkręcić ją wokół jednego z luźnych końców pętli po lewej stronie.

6 Zrób to sam koniec (z prawej) i dostosowania go przez pętlę na ponownie w lewo w kierunku przeciwnym. Innymi słowy, po złożeniu odpowiedniego koniec przez pętlę (powyżej) i łapanie jeden luźny koniec poza pętli, dostosowania go wokół w kierunku odwrotnym (poniżej) i przejść przez lewej pętli ponownie.

7 Pociągnij górny luźny ciąg w kierunku przeciwnym od wszystkich innych ciągów i oglądać liny dokręcić stworzyć solidne pętlę, do której można dołączyć do karabinka.

Clove Hitch

8 Podłączyć pozostały koniec liny (nie podłączony do karabinka) do drabiny za pomocą zaczepu goździkowy, tymczasowy węzeł często używany w cumowania. Zaczep goździkowy stosowany jest jako silny węzeł mocujący, który może być łatwo cofnięta, co czyni go idealnym w sytuacjach, które wymagają zarówno bezpieczeństwo i szybki ruch. Możesz również dołączyć karabinek na każdym końcu liny i po prostu podłączyć drugi karabinek do drabiny.

9 pętli liny wokół obiektu, do którego chcesz się zakotwiczyć w tym przypadku szczebel drabiny. Trzymaj jeden koniec w każdej ręce, trzymając koniec bez karabinkiem w prawej ręce.

10 Krzyża kawałki, przynosząc swoją prawą rękę na lewej stronie, i przytrzymaj je wyżej po drabinie, tworząc "x" z rąk poniżej dwóch luźnych końców liny.

11 Wrap liny w prawej ręce za szczebla drabiny ponownie (w tym samym kierunku, co pierwszy folią).

12 Jak doprowadzić go do przodu (bez dokręcania), ciąg koniec liny przez nowy okład.

13 Dokręcanie napięta okłady i zakotwiczenia liny drabinki.

Wskazówki:

  • Jeśli nie chcesz używać karabinków w ogóle używać dłuższy sznur i dołączyć Bowline bezpośrednio do uprzęży lub owinąć go wokół talii. Nie należy jednak próbować oprzeć liny bez szelek do ochrony pleców.
  • Podobnie jak w przypadku wszystkich węzłów te węzły są tak silne, jak liny. Upewnij się, że używasz liny jakości i wiązanie węzłów doskonale przed przystąpieniem do chudego na smyczy.