adcov.com

Jak mogę przybrać na wadze w wieku 16 lat?

Jak mogę przybrać na wadze w wieku 16 lat?


Nastolatki często mają bardzo szybki metabolizm, dzięki czemu zyskuje masa trudniejsze. Niektóre nastolatki mogą być niedowagę podczas gdy inne nastoletnie sportowcy próbują naturalnie luzem do lepiej w sporcie. Dla 16-latka do przybierania na wadze, dieta i odpowiednie programy ćwiczeń muszą być realizowane. Nastolatki z szybkim doświadczenie metabolizm katabolizmu, który jest spalanie kalorii, podczas gdy podjęte w sklepach anabolizm kalorii, idealnie budowania mięśni, nie tłuszczu.

Instrukcje

1 Prowadź dziennik swoich nawyków żywieniowych. Napisz, kiedy jesz posiłki i przekąski i co jadłeś. , Podczas gdy 16-latek często może uciec z jedzenia dużo fast foodów, rozpocząć zmniejszenie ilości znalezionych w słodycze i słodkie napoje pustych kalorii. Przejścia do przekąsek z węglowodanów złożonych i białka, takich jak bary zastępujących posiłek, orzechy i organicznym masłem orzechowym.

2 Jedz kilka małych posiłków w ciągu dnia, najlepiej nigdy nie będzie więcej niż trzy godziny bez jedzenia coś. To wymaga zdrowej przekąski między klasami i posiadające pełne posiłki co cztery do sześciu godzin.

3 Uruchom program ćwiczeń, który zawiera z wykorzystaniem dużych grup mięśniowych. Rozpocznij z lżejszych wag i więcej powtórzeń aż rozwijać więcej siły. Przysiady, prasy i prasy ławki barkowe są dobre ćwiczenia do budowania szerokich mięśni. Nigdy nie pracować tym samym regionie mięśni dwa dni z rzędu, więc obszar ma czasu na regenerację i budowanie masy mięśniowej.

4 uśpienia przynajmniej siedem godzin każdej nocy. To jest, kiedy organizm spowalnia się na dół do naprawy i wzrost. Ograniczając się regularnie od prawidłowego snu prowadzi do ewentualnych urazów i chorób.

5 Weź dodatek białka serwatki i codziennie multiwitaminowy. Białko serwatkowe jest łatwo trawione i pomaga budować mięśnie bez sterydów. Wielu witamin zapewniają organizm ma właściwą równowagę elektrolitową, aby myśleć i działać poprawnie.

Wskazówki

  • Budowanie mięśni jest zdrowy sposób przybrać na wadze. Nie uruchomić program wagowo zyskuje który zachęca gromadzeniu się tłuszczu, co może prowadzić do problemów zdrowotnych. Podwojenie się na żetony i konsumpcji pizzy nie jest inteligentny sposób na zwiększenie masy ciała.
  • Nigdy nie bierz sterydów w celu zwiększenia masy ciała i budowania mięśni. Dla młodzieży, w szczególności, może to prowadzić do długoterminowych nierównowagi hormonalne, choroby serca i choroby wątroby.