adcov.com

Jak mogę pozbyć się złych oddech po migdałki są usuwane?

Jak mogę pozbyć się złych oddech po migdałki są usuwane?


Nawracające zapalenie migdałków często prowadzi do usunięcia swoich migdałków. Jest to procedura chirurgiczna, dalej migdałków, które ma kilka tygodni do całkowitego wyleczenia z. W tym czasie, nie jest niczym niezwykłym, aby doświadczyć nieświeży oddech. Nieświeży oddech może być kłopotliwe, więc czekają trzy tygodnie, przez gardło do leczenia nie może być odpowiedź szukasz. Na szczęście istnieje kilka pro-aktywnych rzeczy można zrobić, aby pozbyć się nieświeżego oddechu, gdy gardło jest uzdrowienie.

Instrukcje

1 Pić tylko wodę aż do gardła uzdrowił. Woda będzie spłukiwać bakterie, które mogą znaleźć się w ustach, a słodkie napoje będzie problem gorzej. Bakterie, które są pozostawione na pozostanie w ustach zacznie pachnieć.

2 Wymieszać jedną łyżkę. soli w szklance ciepłej wody i płukać gardło to kilka razy dziennie. Będzie to również pomóc utrzymać niski poziom bakterii gardła leczy twoich.

3 myć zęby i język, po każdym posiłku z pasty do zębów na bazie sody oczyszczonej. Soda oczyszczona jest silny usuwania zapachu i pomoże wyeliminować nieświeży oddech, czekając na gardle, aby uzdrawiać.

4 Użyj nawilżacza powietrza w nocy, aby utrzymać z tyłu gardła przed wysychaniem. Wilgoci zmniejszyć zapachów.

5 płukać gardło do płukania jamy ustnej, który zawiera składniki dwutlenku chloru i cynku przed wyjściem do pracy swoje sprawunki. Mayo Clinic zaleca te składniki, ponieważ są one znane do neutralizacji bakterie powodujące nieświeży.

Wskazówki

  • Użyj nowej szczoteczki, jak tylko twoja operacja jest zakończona. Po twoich ustach leczy, rzucać, że szczoteczka się i dostać nowy. Zmień szczoteczki co trzy miesiące po tym, aby utrzymać bakterie z budowania na szczoteczki do zębów.
  • Unikaj produktów mlecznych podczas tych trzech tygodni gardło goi od usunięcia migdałków. Produkty mleczne mogą powodować nieprzyjemne zapachy, gdy dotrą do żołądka i zaczynają rozkładać na kwas żołądkowy.