adcov.com

Jak mogę pozbyć się luźnej skóry na brzuchu spowodowane ciążą?

Jak mogę pozbyć się luźnej skóry na brzuchu spowodowane ciążą?


Ciąża może być wspaniały czas w życiu kobiety. Poczucie mniejszej istoty porusza się wewnątrz was, mając wyostrzone zmysły, i jest w stanie zjeść wszystko, czego pragniesz może być wspaniałe uczucie. Jednakże może to stanowić problem, po porodzie. Większość kobieta zdobyć większą wagę niż oczekiwano i może mieć twardy czas traci go. Mimo, że utrata masy ciała po ciąży nie jest łatwe, może to być wykonane z prostych zmian w życiu i przedmiotów, które mogą pomóc dać kobietę przed jej powrotem dziecka rysunek.

Instrukcje

1 Utwórz program ćwiczeń, który zawiera zarówno ćwiczenia cardio i brzucha, aby pomóc zacisnąć mięśnie brzucha i koloryt skóry. Wykonując od 3 do 5 dni w tygodniu przez co najmniej 15 minut dziennie może zapewnić stabilne wyniki bez przepracowania ciała lub wysiłku mięśni. Chodzenie 30 minut dziennie w treningu cardio może pomóc dokręcić mięśnie brzucha, jednocześnie wzmacniając mięśnie nóg, jak również.

2 Zmień swoją dietę zawierać więcej białka, świeże owoce, warzywa i produkty pełnoziarniste. Te pokarmy bogate w składniki odżywcze będzie dać ciału energię, której potrzebuje w ciągu dnia i uniknąć dodając więcej niezdrowych tłuszczów. Jedzenie lekkie, zdrowe przekąski między posiłkami mogą również utrzymać metabolizm działa dobrze i zachować wypróżnienia regularne, eliminując niepotrzebne.

3 nosić pas lub taśma brzucha w ciągu dnia, aby dokręcić luźne tłuszczu z brzucha i skóry brzucha po ciąży. Ten sposób ograniczania żołądka i dokręcając skóry jest nazywane wiązania brzucha, i jest powszechnie stosowane na całym świecie. Wiążące prace brzuch pomóc kształtowania ciała i dokręcić mięśnie brzucha. Ubrany w pas lub taśma brzucha może również pomóc spalić kalorie po brzuchu, gdy używany podczas codziennych czynności.

4 stosuje się płyny i ujędrniający skórę kremy do brzucha, aby pomóc dokręcić i nawilżają naskórek. Kremy i płyny, które zawierają masło kakaowe, masło shea, elastynę i kolagen może stonować luźnej skóry podczas gojenia wysuszanie. Skóra jest nawilżona, że ​​ma tendencję do zaostrzenia szybciej niż robi skóry odwodnionej, która może pęknąć i stracić elastyczność.

Wskazówki

  • Przed rozpoczęciem regularnych ćwiczeń fizycznych i diety skonsultować się z lekarzem.