adcov.com

Jak mogę ocenić Posture 05/01?

Jak mogę ocenić Posture 05/01?


Oceny postawy jest umiejętnością dla lekarzy rodzinnych, kręgarzy, ortopedii, fizjoterapeutów i masażystów. Słaba postawa może ujawnić potencjalne problemy w obrębie układu mięśniowego, układu kostnego i układu mięśniowo-szkieletowego.

Dobra postawa

Dobra postawa jest obserwowany, gdy głowy, ramion, kręgosłupa, biodra, nogi i kostki są zgodne. Patrząc w kierunku przedniej części ciała ludzkiego ciała powinna być symetryczna w równowadze z obu stron. Wysokość w kłębie, wysokość i pochylenie głowy hip powinno wszystko być wyrównane.

Poziom 1 - 5 Skala

Skalowanie zaburzenia postawy od poziomu 1 do 5 opisuje nasilenie utraty wartości do postawy. Poziom 1 jest najbardziej dotkliwe i poziom 5 ma wartości. Niemożność stać zrównoważony przez dłuższy czas lub siedzieć wyważone dla mniej niż 30 sekund wskazuje na poziom 1 upośledzenie. Możliwość pozostają zrównoważone i pionowo w pozycji siedzącej do pięciu minut, w pozycji stojącej za mniej niż 30 sekund wskazuje poziom dwóch nerek. Poziom 3 z tytułu utraty wartości o możliwość pozostania wyważony w pozycji siedzącej dłużej niż trzy minuty i zdolność do odzyskania równowagi po zewnętrznych zakłóceń podczas wykonywania zadania. Łagodne zaburzenia równowagi i kontroli postawy jest poziom 4 wartości. Poziom 5 upośledzenie nie jest niemożność pozostają zrównoważone, siedząc, stojąc lub wykonywanie zadań.

Korekcja postawy

Nie wszyscy mogą być zaburzenia postawy samodzielnie skorygować. Problemy z konstrukcji deformacje kręgosłupa i niektóre są albo naprawienia chirurgicznie lub wcale. Ergonomiczne krzesła i wyposażenie biurowe są dostępne, które pomagają w prawidłowej postawy podczas pracy przy biurku. Joga może pomóc wyrównać ciało i poprawić postawę ciała, a niektóre ćwiczenia są przeznaczone do poprawy postawy.