adcov.com

Jak mogę leczyć Główne ataki paniki?

Jak mogę leczyć Główne ataki paniki?


Głównym atak paniki może wydają się pochodzić znikąd, i być przerażające dla osoby, która doświadcza go. Serce bije szybko, głośno, osoba może czuć się słabo i doświadczyć wiele innych objawów fizycznych, w tym pocenie się i omdlenia. Psychologiczne uczucia mogą być jeszcze bardziej niepokojące. Czuje ostry strach i ma nieprzyjemny poczucie zbliżającej się zagłady. Jeśli atak paniki uderza nagle sytuacja się pogarsza poszkodowany nie wiedząc, co się z nią dzieje.

Instrukcje

Oszacowanie

1 Odwiedź lekarza i wyjaśnić objawy. Daj lekarzowi historię żadnych traumatycznych wydarzeń, które doprowadziły do ​​pierwszego ataku paniki. Lekarz zbada cię i nie żadnych problemów fizycznych. Zapytaj o skierowanie do terapeuty poznawczo behawioralnej. Lekarz może przepisać jakieś leki krótkoterminowej aby pomóc natychmiastowych objawów.

2 Poznaj swoje objawy w kontrolowanym środowisku z terapeutą. Współpracujemy z wszelkich ćwiczeń terapeuta prosi, aby zrobić. Mogą to być prowadzenie dziennika lub ocena objawów w skali od 1 do 10. Terapeuta będzie prawdopodobnie poprosi, aby odwiedzić na kilka sesji. Dowiedz się techniki, które pomogą Ci poradzić sobie z atakami paniki. Poznasz sposoby obliczu paniki, a nie stara się uciec od niego.

3 Dowiedz się inne mechanizmy radzenia sobie. Mogą to być joga, medytacja i proste techniki relaksacyjne. Korzystanie z taśmy relaksacyjne i muzyki, przez pewien okres czasu, na co dzień praktykuje relaks. Wykonywać kilka razy w tygodniu, jak to zwykle poprawia nastrój i stres uwalnia.

4 Opracowanie wzorca pozytywnego myślenia. Spójrz na swoją dietę i ekspresem do spożycia. Owoce i warzywa i spróbuj jeść regularnie. Ogranicz spożycie kofeiny i alkoholu. Spróbuj nawiązać regularny wzór snu.

Wskazówki:

  • Staraj się nie korzystać ataki paniki jako całkowicie negatywne doświadczenie. Mogą one naturalny sposób zmuszając do zmiany niektórych aspektów życia.