adcov.com

Jak Mix Serwatka

Jak Mix Serwatka


Serwatka jest powszechnie traktowana jako uzupełnienie białka, aby pomóc budować masy mięśniowej. To jest najbardziej skuteczne, jeśli wziąć do jednej godziny po pracy, ponieważ w tym momencie, twoje mięśnie są wychodzi z treningu i potrzebują składników odżywczych. Węglowodanów organizm zużywa również bardziej wydajną po wysiłku, więc mleko lub sok owocowy - zarówno doskonałym źródłem węglowodanów - to dobry wybór, aby wymieszać z serwatki w proszku. Najprostszym sposobem, aby zmieszać serwatki jest cieczą, ale można również dodać serwatkę do smoothie lub mieszać je z ciał stałych.

Instrukcje

1 Wlać 8 uncji mleka do szklanki. Możesz zastąpić mleko z wodą lub sokiem owocowym.

2 Dodać 01:59 gałki serwatki z mleka i soku owocowego (łopatka jest umieszczona wewnątrz pojemnika). Sprawdzić etykietę na swoim pojemniku serwatki do obsługi instrukcji, jak może się różnić od marki do marki.

3 Mieszanka mleka lub soku owocowego i serwatki razem, mieszając energicznie widelcem przez 30 sekund. Zęby widelca spasuje serwatki mleka lub równo z owoców sok, eliminując grudek. Aby zagwarantować grudek pić, używać miksera i wymieszać mleko i proszek do 10 sekund.

4 zeskrobanych bitów serwatki bokach szyby i włączać je do mieszaniny.

Wskazówki

  • Możesz także włączyć do diety serwatki przez dodanie proszku do koktajl owocowy. Przygotuj smoothie jak zwykle, ale przed zmieszaniem składników, dodać dwie miarki serwatki. Mieszanka jak zwykle i cieszyć. Lub wymieszać dwie miarki serwatki do swojej mieszanki zbóż, płatki owsiane, jogurt i muesli lub.
  • Rozważyć zakup aromatyzowane serwatka w proszku, takie jak wanilia i czekolada.
  • Dla zainteresowanych obniżenie ich spożycie tłuszczu, za pomocą 1% lub mleka o niskiej zawartości tłuszczu. Jeśli jesteś z nietolerancją laktozy lub weganami, stosując ryż, soję, lub mleko migdałowe będzie działać tak samo dobrze.