adcov.com

Jak minął miesiąc świadomości raka piersi Rozpoczęcie?

Jak minął miesiąc świadomości raka piersi Rozpoczęcie?

Wprowadzenie mammografii

Rak piersi jest jednym z najdłuższych historii diagnozowania jakiejkolwiek formy raka, z najwcześniejszego referencyjny nadany do starożytnych egipskich hieroglifów. Ale pierwszym ważnym wydarzeniem na stworzenie podstaw do Narodowego Miesiąca Świadomości Raka Piersi nie wystąpić do 1967, gdy mammografia zostały uznane za skuteczny środek wczesnego wykrywania raka piersi. Po rozwoju i rozprzestrzeniania się mammografii, firmy farmaceutyczne rozpoczął pracę w leczeniu raka piersi na dobre.

Pierwsza kampania

W roku 1970, ICI Pharmaceuticals rozpoczęła serię udanych prób i wysiłków na rzecz rozwoju dla tamoksyfenu, leku, który od tego czasu stała się najbardziej popularnym na świecie leczenie raka piersi. W roku 1985, w którym to czasie ICI Pharmaceuticals nie zmieniło nazwę na AstraZeneca, środowisko medyczne było w pełni świadomi, że zbyt wiele kobiet umiera na raka piersi, bo nie wiem o mammografii i innych metod wczesnego wykrywania. W październiku tego roku, AstraZeneca zajmuje się reklamą i ciężkiej oddolnej promocji znaczenia wczesnego wykrywania raka piersi, nazywając październiku jako Narodowy Miesiąc Świadomości Raka Piersi w procesie. Firma farmaceutyczna był wspomagany przez dwóch członków założycieli National Breast Cancer Awareness Month Rady Sponsorów, American Academy of Family Physicians i CancerCare, Inc., który dołączył AstraZeneca w tygodniowy marketingu i mediów blitz.

Rozwój Narodowy Miesiąc Świadomości Raka Piersi

Celem i tematem Narodowy Miesiąc Świadomości Raka Piersi Od tego czasu rozszerzył się na to różne problemy z rakiem piersi, ale z naciskiem na znaczenie wczesnego wykrywania pozostaje najwybitniejszym wiadomość. Zarząd Sponsorzy wzrosła do 19 kluczowych organizacji i fundacji w branży opieki zdrowotnej. Podczas gdy ci członkowie, AstraZeneca i jej świadomości raka piersi Narodowa Organizacja Miesiąc wszystkim technicznie służyć jako oficjalne rozszerzenia do marki Miesiąc Świadomości Raka Piersi Narodowy października zostanie przyjęta przez wszystkie organizacje raka piersi i przez ogół społeczeństwa jako miesiąc świadomości raka piersi.