adcov.com

Jak mieć doskonałą skórę

Jak mieć doskonałą skórę


Podczas gdy niektórzy eksperci urody mogą sprzedawać lista pralni produktów, które przysięgają daje doskonałą skórę, prawdą jest, że nigdy nie osiągnąć swój cel, jeśli nie opanować pewne niezbędne nawyki. Kobiety, które mają doskonałą skórę znać te rytuały i wykonać je w sposób naturalny i bez wysiłku. Możesz też obserwując tych prostych zasad.

Instrukcje

1 Oprzeć się pokusie, aby zastosować zbyt dużo balsam. Eksperci ostrzegają, że większość skóry kobiety potrzebują tylko cienką warstwę kremu nawilżającego, stosowany na noc, aby mieć doskonałą skórę. Gdy nadmiar balsam stosowany jest, że skóra nie potrzebuje, to po prostu kończy się zatykaniu się porów.

2 Użyj delikatny peeling kilka razy w tygodniu lub co najwyżej tylko raz każdego wieczoru. Złuszczającego są kolejnym nadużywane kosmetyk, który powoduje szkody w nadmiarze. Ich celem jest delikatnie szorować się gruz i ostrożnie usunąć martwy naskórek. Nie należy rozważyć złuszczającego jak papierem ściernym dla skóry, która potrzebuje stałej aplikacji.

3 Nałóż makijaż, nawilżające lub innego produktu do pielęgnacji skóry twarzy za pomocą opuszków palców. Dodać lekkich uderzeń w górę ruchu. Jeśli skóra kończy się jak kolor pomidorów Po zakończeniu stosowania produktu na skórę, to znak, że nie pracowałem zbyt ciężko.

4 Trzymaj ręce z dala od twarzy. Cały dzień, twoje ręce są w kontakcie z przedmiotami, które zawierają bakterie i zanieczyszczenia, które mogą przenosić się do twarzy, jeśli im na to pozwolisz.

5 Zwróć uwagę na każdy obiekt, który dostaje blisko twarzy. Następnie upewnij się, aby utrzymać te obiekty nieskazitelnie czyste. Na przykład, jeśli masz gąbki kosmetyczne do mycia twarzy, zachować te gąbki w sterylnym środowisku, więc nie wybrać się szkodliwe bakterie. Zrób to samo z aplikatorów, pędzle i gąbki do makijażu używasz.