adcov.com

Jak masz plan bezpieczeństwa dzieci

Jak masz plan bezpieczeństwa dzieci


Tworzenie planu bezpieczeństwa dziecka jest dobry pomysł dla każdej rodziny. Plan bezpieczeństwa dzieci jest szczególnie ważne, jeśli istnieje historia przemocy w rodzinie. To do nie-nadużycia dominującej, aby upewnić się każde dziecko w domu ma plan bezpieczeństwa i że każde dziecko wie, jak się do jego przestrzegania.

Instrukcje

1 Naucz dziecko, to jego obowiązkiem jest chronić się pierwszy. To nie jest do niego, aby chronić osoby dorosłe w rodzinie. Jednak dziecko może i powinien uczyć się, gdy w celu wezwania pomocy.

2 Pozwól dziecku wybrać miejsce w domu, które uznają za bezpieczne. Drzwi do pokoju powinny zablokować i nie powinno być telefon w pokoju. To jest pierwsze miejsce, dziecko powinno przejść, jeśli istnieje zagrożenie dla ich bezpieczeństwa z niczym innym niż pożar.

3 pouczyć swoje dziecko w odpowiedni sposób, aby zadzwonić do nadzwyczajnej pomocy na telefon stacjonarny i telefon komórkowy. Czy role-play rozmowy telefoniczne między dzieckiem i operatora 911. Upewnij się, że dziecko wie, dać swoje nazwisko, adres i numer telefonu.

4 Ustaw tajne słowo. Jeśli potrzebujesz, aby ostrzec dzieci przed niebezpieczeństwem, powiedzieć tajne słowo. Trenuj je zrobić 911 połączenia lub wszelkie działania, które chcesz, kiedy słyszą tajne słowo. Przypomnij je okresowo tajnego słowa i powiedzieć im, aby nie dzielić się z nikim.

5 Umów się z sąsiada lub znajomego, aby zapewnić bezpieczne schronienie dla swojego dziecka. Upewnij się, że dziecko wie, jak dostać się do bezpiecznego domu na własną rękę.

6 Przejrzyj dziecko planu bezpieczeństwa i aktualizuje go co roku. Upewnij się, że dziecko wie o wszelkich zmianach w planie.