adcov.com

Jak masz pieścić przyjacielski

Jak masz pieścić przyjacielski

Zwierzęta domowe miłość na zewnątrz, ćwiczenia i odkrywający ich środowisko naturalne. Jednakże zwierzęta i ogrody czasami może być niebezpieczne połączenie, szczególnie, gdy ogród otoczony jest słaby ogrodzenia, zawiera rośliny, które mogą być niebezpieczne dla zwierząt lub jest bardzo formalne ogród, który może być zniszczony przez ciekawskie zwierzęta. Dobrze zaprojektowane, pieścić przyjacielski ogród może być miejsce dla Ciebie i twój pieszczochy cieszyć się razem, gdzie mogą być bezpieczne podczas zabawy.

Instrukcje

• Zbudować solidny drewniany płot wokół ogrodu na wysokości około dwóch metrów (6,5 stopy) aby zapobiec trwający wypłacalny skakać w górę i ucieczki psy. Zatopić ogrodzenia w ziemi, aby uniemożliwić zagnieżdżenie pod spodem to twój pieszczochy. Wybierać pewien płot, który ma bez przerw dla zwierząt, aby uzyskać lub utknąć w i upewnić się, że ogrodzenie jest wystarczająco gruby, aby zapobiec żucia przez duże zwierzęta takie jak psy.

• Zbudować hojny Uruchom dla mniejszych zwierząt takich jak świnki morskie i króliki się bezpiecznie bawić się. Zachować Duży trawiasty obszar, tak, że małe zwierzęta skubać trawę, uruchomić komfortowo i mieć wystarczająco dużo miejsca, aby przejść do innego obszaru po trawie w ich uruchomieniu staje się zbyt krótki.

• Wzrostu roślin, które są ekscytujące dla Twojego zwierzaka do zbadania. Bezpieczny, pachnące rośliny mogą być znakomitym dodatkiem do Twojego ogrodu pieścić przyjacielski. Dawać twój pies ciekawe zapachy do zbadania przez uprawy roślin, takich jak lawendy lub traktować twój kot sadząc kocimiętka.

• Mini wyczyścić roślin, które mogą zatruć zwierzęta jeśli spożywane, żonkile, Kłoda, rododendron, Hiacynt i lilie. Uniemożliwić wprowadzanie grządki warzywne jak niektóre warzywa swoje zwierzęta i ich zakładów, które są całkowicie bezpieczne dla nas do jedzenia może być szkodliwe dla zwierząt.

• Stworzenie miejsca szczególne WC i pociąg twój pies albo kot wobec używać ono, co z resztą ogrodu przyjemne miejsce dla każdego i ułatwiając proces oczyszczania. Budować pokazywany poza obszar aby pomóc koty czuć, że prywatność, cieszyć się i współpracownik psy skojarzyć coraz traktuje jako nagrodę za pomocą określonego obszaru.

• Zapewnić schronienie od elementów. Utworzyć zacienionym miejscu, albo obszar zadaszony lub miejscu pod duże drzewa, gdzie zwierzęta można ochłodzić się w gorące dni lub uzyskać schronienie przed deszczem. Zachować miskę wody w obszarze chronionym w lecie wobec współpracownik twój pieścić i nawilżona.

• Odczyt etykiet ostrożnie, jeśli zamierzasz używać nawozów, pestycydów lub innych substancji chemicznych w ogrodzie. Upewnij się, że zabiegi nie są szkodliwe dla zwierząt domowych, przed użyciem ich w ogrodzie.

• Budować wyznaczone obszary grać aby dodać inny wymiar zabawy do Twojego ogrodu. Zbudować bezpieczne, ogrodzone piaskownicą dla twój pies wobec kopać, wraz z obiektami na polowanie na. Dawać twój kot posty do zadrapanie lub platform, które mogą wspinać się i zejdź z bezpiecznie.