adcov.com

Jak masaż Your Girlfriend

Masaż może być doskonałym sposobem, aby złagodzić swoją dziewczynę, gdy ona jest zestresowany i pomóc złagodzić jej napięcie. Może to być zmysłowy, romantyczny moment dla Ciebie i Twojej dziewczyny. Istnieje kilka kroków, które można podjąć, aby to doświadczenie jednego twoją dziewczyną (i potencjalnie jesteś) bardzo przyjemne jeden. Oto jak masować swoją dziewczynę.

Instrukcje

1 Ustaw odpowiedni nastrój do masażu. Włączyć światła nisko i zapalić kilka świec zapachowych. Masuje swoją dziewczynę nie musi być zupełnie banalnie wydarzenie, choć. Można pozwolić, żeby obejrzeć swój ulubiony program telewizyjny lub "chic Flick", podczas gdy dajesz jej masa.

2 Chwyć swoją dziewczynę ulubione płyny i / lub oleje do jej masaż. To coś więcej niż po prostu sprawić by czuć się dobrze. Korzystanie oleje i płyny masaż może łatwiej dla Ciebie, może lepiej pomóc rozładować napięcie twojej dziewczyny i nawilżają jej skórę.

3 Rozpocznij powoli pocierając balsamu i olejów do tyłu twojej dziewczyny. Jak delikatnie lub szorstki zrobić to będzie oparte na woli Twoja dziewczyna. Masaż przy ramionach do łagodzenia wszelkich węzłów może ona mieć w tej dziedzinie. Użyj kciuki głównie pocierać ją pleców. Gdy masuje tej części pleców, umieść kciuk razem w pobliżu kręgosłupa i pocieraj od kręgosłupa. Udawać, że Twoje kciuki są wycieraczki na ciężarówkę. To jak należy masować tę część pleców twojej dziewczyny.

4 Za pomocą obu rąk pocierać ręką twojej dziewczyny. Zrób to delikatnie, jak mięśnie w ramieniu może być wrażliwy. Umieść jedną rękę na przedniej części ramienia i drugą ręką na plecach ramieniu i delikatnie ścisnąć za podstawowy masażu. Gdy dojdziesz do dłoni, umieścić cztery palce z tyłu ręce i kciukiem na jej dłoni. Delikatnie pocierać jej dłoń z kciukiem w ruchu kołowym. Następnie wziąć wszystkie pięć palców i otaczać jeden z jej palców. Zaczynając od dolnej części palca, należy delikatnie skok do czubka palca. Zrób to dla wszystkich czterech palców i kciuka. Po zakończeniu z jednej strony, przejść do drugiego ramienia i powtórzyć.

5 Rozpocznij masując jedną z nóg Twoja dziewczyna. Traktować palce w taki sam sposób, że zrobił palce. Pamiętaj, że możesz być bardziej delikatne z nóg swoją dziewczynę, jeśli ona jest drażliwy. Nie zapomnij umieścić dodatkowy balsam na nogach. Stopy są często częścią ciała najbardziej suche dla nikogo.

6 masuj aż nogi twojej dziewczyny do jej uda. Należy pocierać jej nogi w taki sam sposób jak ty ręce. Skoro otarcia nogi, jednak należy wycisnąć trochę trudniej. Mięśnie w nogach, mimo wszystko, są silniejsze niż ramiona. Wystarczy wycisnąć zarówno przód i tył nóg. Rub balsam na nogach, jeśli chcesz, jeśli pyta lub jeśli czujesz potrzebuje jej skóra być nawilżona.