adcov.com

Jak mam przejść test wacik?

Jak mam przejść test wacik?


Badanie wymazu jest usta-test typu leku, który mierzy obecność narkotyków w systemie. Podczas tej procedury proste, nieinwazyjne, twoja ślina będą zbierane od ust, a następnie analizowane. Badania wymazu jamy ustnej, takich jak badania krwi i moczu, pracować, ponieważ leki są wydalane w swoich płynach ustrojowych. Są one mniej inwazyjny niż moczu i badania krwi, ale także bardziej nieskuteczne w identyfikacji przeszłości stosowanie leku. Większość leków nie są wykrywalne w ślinie po około trzech dni. Okresy wykrywania jest sześć-do-12 godzin dla alkoholu, jeden dzień dla kokainy, 12-do-24 godzin w przypadku marihuany, i do trzech dni w przypadku amfetaminy, PCP i kodeiny. To sprawia, że ​​łatwiej jest zdać test narkotyków ustnej, ponieważ poziomy leku są obecne w moczu, krwi i włosów na dłużej. Wiele możliwości zatrudnienia mogą być zamknięte do Ciebie, jeśli nie można przejść, ponieważ wielu pracodawców wymagają od swoich pracowników, aby okresowo twarz losowych testów narkotykowych. Wyniki tego badania wymazów usta mogą wpłynąć na życie na różne sposoby.

Instrukcje

1 Unikaj spożywania lub palenia żadnych leków, które nie są bez recepty i do których nie mają recept. To jest, oczywiście, najbardziej skuteczny sposób, aby zdać egzamin. Jeśli potrzebujesz pomocy, kończąc korzystania z narkotyków, terapeuty. Możesz także rozważyć dołączenie do Anonimowych Narkomanów. Aby zdać egzamin, trzeba będzie wstrzymać się aż do 72 godzin. Ze względów zdrowotnych i prawnych, należy dołożyć wszelkich starań, aby powstrzymać się na stałe.

2 Unikaj dzielenia się z bliska z lekami, takimi jak ludzie palenia marihuany czy heroiny. Choć rzadkie i mało prawdopodobne, siedzi w obszarze o bardzo gęstej koncentracji dymu z zażywania narkotyków innych ludzi może spowodować niepowodzenie testu wymazu. Jeśli uważasz, że to się stało, wyjaśnić swoją sytuację przed projekcją narkotyków i technicy mogą być w stanie określić, czy słabe ślady narkotyków znaleziono pasowały do ​​wyjaśnienia.

3 Wykonaj polecenia laboratorium technika. Możesz otrzymać instrukcje na temat tego, co jeść czy nie jeść przed egzaminem. Są one zaprojektowane tak, aby pomóc zapewnić jej wyniki laboratoryjne są dokładne. Na przykład, może być poinformowani, aby uniknąć jedzenia coś z makiem. Opium jest wykonany z makiem, więc może to powodować fałszywie dodatni wynik testu.

4 zaskarżyć fałszywie dodatni wynik testu. Jeżeli jesteś pewien, że twój system jest wolne od narkotyków, poprosić o powtórnego. Przynieś wszelkich recept na leki, które zażywasz, a także szczerze mówiąc o jakiego rodzaju i wysokości nad-leków przyjmowanych. Pomyśl o wszelkich czynnikach, które mogły doprowadzić do tego fałszywie dodatni wynik testu, i przedstawić je do technik laboratoryjnych przed swoim powtórnego.

5 Należy unikać środków domu. Nie ma naukowych dowodów, że mają one żadnego wpływu na badania wymazu z jamy ustnej. Jeśli kupujesz produkt, aby spróbować w domu, ostrzegamy, że wiele z tych produktów są kosztowne lub niebezpieczne. Ponadto wiele produktów przeznaczonych do "oszukania" same testy leków, które mogą zawierać narkotyki stają się wykrywalne i sygnał do laboratorium, które są powszechnie stosowane chemikalia spożyciu oszukać test. Środków, które mają znaczenie dla pracy badania moczu w wyniku rozcieńczania lub maskując swoją próbkę zasadniczo nie działa na badania wymazu z jamy ustnej, ponieważ nie będzie miał okazję spożywać ilość wody niezbędną do rozcieńczenia ślinę w czasie procesu.