adcov.com

Jak mają doskonałe protezy Wykonane

Jak mają doskonałe protezy Wykonane


Tylko "doskonały" zestaw protez to zestaw rodzimy się. Niestety, dzięki szalejącej choroby dziąseł, próchnicy, wad genetycznych lub urazie, wielu ludzi traci zęby długo przed czasem. Protezy są wykonane na zamówienie zamienniki protetyczne do całkowitej utraty uzębienia. Choć nic doskonale zastępuje utratę tego, co Matka Natura przeznaczona na całe życie; istnieją sposoby, aby zapewnić nową protezę jest właściwy montaż, jak i estetyczne, jak to możliwe.

Instrukcje

1 Zaplanuj spotkanie z prosthodontist. Prosthodontist, specjalizuje się w wykonywaniu protez i ma największe szanse na co nowe protezy wyglądają najlepiej. 1800dentist.com może pomóc w skierowaniu lokalnym prosthodontist dla Twojej wygody.

2. Uczestniczyć zaplanowane spotkanie. Pacjent powinien przynieść obraz tego, co zęby wyglądały jak w najlepszym. To pomaga w tworzeniu zaleceń stomatologa na kształt zęba. On również uwzględniać wiek pacjenta, kolor oczu, cery, koloru włosów i kształtu ciała.

3 Przygotuj się do odpowiedzi na pytania. Dentysta chcą usłyszeć wymowę słowa z protezą obecnie noszone. On będzie w stanie usłyszeć dźwięki, które wskazują na dobre dopasowanie lub złe dopasowanie aktualnych protez.

4 Bądź proaktywny i zadawać pytania. Pacjenci często kończy się z protezami, których nienawidzą, ponieważ były zbyt nieśmiałe, aby mówić-up. Szczerze mówiąc o wynikach, które chcesz zobaczyć. Przekazać oczekiwania dokładnie, więc wszyscy są na tej samej stronie.

5 Poproś dentystę o referencje, a przed i po zdjęcia pacjentów niego na protezy dla wcześniej. Większość stomatologów są dumni z dobrze wykonanej pracy, i zdjęcia dostępne do wglądu pacjenta.

6 Harmonogram inny appontment wrócić do protez, aby rozpocząć. Będzie to obejmować wstępne wrażenia, a następnie ostateczne wrażenia z tac zamówienie od wstępnych wrażeń.

7 Harmonogram i uczestniczyć w wosku zgryzu weryfikacji spotkanie. Jest to istotne powołanie, ponieważ jest, gdy kształt zębów i cienia zostanie wybrane. Dentysta ma setki stylów zębów w tak wielu kształtach i kolorach. Ściśle współpracować z lekarzem w wyborze odpowiednich zębów. To jest prawo pacjenta mieć coś do powiedzenia w tym, co jest wybrany, a jednak tak wiele nie skorzystać z okazji i pozostawić go do dentysty, a następnie stają się niezadowoleni z wyniku.

8 Harmonogram i uczestniczyć umówić na try-in. Jest to również istotne powołanie. Zęby zostaną ustawione w protez woskowych, a oprócz wosku jest zbyt różowy, wygląda prawie jak co gotowy produkt będzie wyglądał. Wypróbuj je i wyjdź na zewnątrz, aby sprawdzić je w słońcu i wyciszony naturalnego światła. Zapytanie wziąć je do domu na noc, nie mogą być noszone w sposób ciągły, ale mogą być noszone, aby pokazać członków rodziny lub przyjaciół. Dopasowanie powinno być wygodny, jak to będzie po jego ukończeniu.

9 Powrót protezy wosku do dentysty do przetworzenia na rzeczywistych.

Wskazówki:

  • Zachować realistyczne oczekiwania. Na przykład, zęby ciemnieją z wiekiem. Dla 85-letniej kobiety, aby nie perłowo białe zęby byłoby naturalne, i fałsz byłoby zauważalne natychmiast.